ابزار ارتباطی بلک‌بری برای کاربران ویندوزی هم عرضه می‌شود

نویسنده:

۱۱:۵۰:۵۳


به گزارش فارس به نقل از آی‌تی‌پی، به دنبال اختلالات اخیر ابزار ارتباطی شرکت بلک‌بری موسوم به BBM، تولیدکننده آن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که عرضه نسخه ویژه آن برای سیستم‌عامل اندروید و iOS پایان این مسیر نخواهد بود و کاربران دیگر پلتفورم‌های موبایلی هم می‌توانند از مزایای این ابزار ارتباطی بهره‌مند شوند.
"گری کلاسن"( Gary Klassen) سازنده ابزار ارتباطی BBM در این باره گفت: «ما درهای ابزار ارتباطی خود را به روی دیگر پلتفورم‌های موبایلی نیز باز می‌کنیم».
شرکت بلک‌بری هفته گذشته نسخه ویژه ابزار BBM را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه کرد و هم‌اکنون در حال انجام بررسی‌های بیشتر است تا این ابزار را روی دیگر پلتفورم‌ها هم عرضه کند. نسخه ویژه این ابزار برای اپل یک روز زودتر از برنامه قبلی عرضه شد و نسخه مخصوص سیستم‌عامل اندروید هم روی فروشگاه اینترنتی Google Play موجود است.
این توضیحات کلاسن نشان از آن دارد که شرکت بلک‌بری این روزها در حال ساخت نسخه ویژه BBM برای سیستم‌عامل ویندوز فون است و می‌توان پیش‌بینی کرد که در آینده نزدیک این ابزار ارتباطی برای کاربران ویندوزی هم عرضه می‌شود.
به دنبال افزایش محبوبیت ابزارهای ارتباطی اینترنتی از جمله WhatsApp و iMessage، عرضه ابزار ارتباطی BBM برای چند پلتفورم موبایلی می‌تواند بر محبوبیت آن بیافزاید. لازم به ذکر است که شرکت بلک‌بری هنوز نسخه ویژه ابزار BBM برای سیستم‌عامل اندروید را به صورت رسمی عرضه نکرده است. اما نسخه اندرویدی این ابزار روی فروشگاه اینترنتی گوگل در 8 ساعت نخست 1.1 میلیون بار بارگذاری شد.

برگرفته از
BBM
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه