دروازه‌های Lionsgate به سوی بازی‌های ویدئویی باز می‌شود

نویسنده:

۰۳:۱۸:۰۲

 

 
شرکت Lionsgate در شروع کار، پیتر لوین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Nerdist را برای رهبری این تیم که مشخص نیست چقدر بزرگ است استخدام کرده. این شرکت هنوز اطلاعات بیشتری از اینکه تیم داخلی بازی‌سازی متشکل از چند کارمند است و یا اینکه همگی در یک استودیو متمرکزند یا خیر را منتشر نکرده و برای شنیدن اطلاعات بیشتر باید احتمالا چند ماهی منتظر ماند تا اولین بازی Lionsgate رسما معرفی شود.
 
شرکت‌های بزرگ فیلم‌سازی طی سال‌های اخیر علاقه خود را به ساخت بازی‌های ویدئویی نشان داده‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به برادران وارنر یا Warner Bros اشاره کرد که نه تنها به راحتی در میان شرکت‌های فیلم‌سازی از حیث ساخت بازی برتری دارد، بلکه در میان شرکت‌های بزرگ هم از لحاظ ارائه‌ی محتوای جذاب و درآمد در رتبه‌های خوبی قرار می‌گیرد. برای مثال می‌توان به سری بازی‌های لگو اشاره کرد که بر اساس سوژه‌های مختلف ساخته می‌شوند و یا عنوان Mortal Kombat که توسط Netherrealm جان می‌گیرد. اما مهم‌ترین بازی این شرکت مسلما سری Batman Arkham است که آخرین نسخه از آن پاییز امسال با نام Batman Arkham Knight منتشر می‌شود.
 
شرکت دیزنی هم طی سال‌های اخیر سوابق رو به رشدی از خود به جا گذاشته که از بین آن‌ها می‌توان به Disney Infinity اشاره کرد. Lionsgate صاحب عناوینی چون The Expandables و The Twighligh هست اما یکی از جذاب‌ترین عناوین این شرکت که بسیار مناسب ساخت یک بازی ویدئویی است The Hunger Game نام دارد. به هر حال، لاینزگیت بیشتر از این‌ها قدمت دارد و با عناوینی چون Reservoir Dogs و Totall Recall هم شناخته می‌شود. باید منتظر ماند و دید که اولین پروژه تیم بازی‌سازی این شرکت آیا در ارتباط با فیلم‌های معروفشان خواهد بود یا به سراغ ایده‌های جدیدی خواهند رفت.

محسن وفانژاد

برگرفته از
Lionsgate
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه