خالق Call of Duty بازی موبایل می‌سازد

نویسنده:

۰۸:۴۶:۴۹

 

در Nuclear Division، وینس زمپلا نقش یک سازنده بازی موبایل را به عهده نخواهد گرفت بلکه به Pacey کم سابقه کمک خواهد کرد تا فرآیند ساخت بازی‌های موبایل را بهتر به جلو پیش ببرند و محصولات با کیفیت‌تری بسازند. بنابراین زمپلا نقش مشاور را به عهده خواهد گرفت.
 
بازی تایتان‌فال یکی از ستوده شده‌ترین بازی‌های سال 2014 تا به کنون است که روی کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کند و همزمان فروش خوبی هم برای ناشر بازی به همراه داشته باشد. اما آیا نقش مشاوره‌ای زمپلا در Nuclear Division تاثیری در مدیریت وی در استودیو Respawn خواهد داشت؟ اینطور به نظر نمی‌رسد. زمپلا همچنان به عنوان مدیر اصلی استودیو Respawn به فعالیت خود ادامه می‌دهد و پروژه‌های بعدی را رهبری خواهد کرد.

زمپلا در ابتدا می‌خواسته که Nuclear Division به بازوی کمکی استودیو Respawn تبدیل شود اما بعدها متوجه شده که اگر تمرکز ND روی بازی‌های موبایل باشد، هیچگاه نمی‌توان ارتباط سالمی بین این دو استودیو برقرار کرد. از همین سو مسیرها از یکدیگر جدا شده‌اند.
 
زمپلا به خوبی از فواید و سرمایه‌های روان در دنیای بازی‌های موبایل باخبر است و سرمایه گذاری هوشمندی در این بخش انجام داده. می‌توان امیدوار بود که استودیو Nuclear Division قادر به تولید بازی‌های موبایلی باشد که بیشتر مورد پسند گیمرها هستند.

محسن وفانژاد

برگرفته از
خالق Call of Duty بازی موبایل می‌سازد
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه