نینتندو و شایعات کنسول جدید در ماه آینده

نویسنده:

۰۹:۲۱:۵۴

 

 
2 روز پیش IGN اعلام کرد که دو منبع مختلف ادعا کرده‌اند که نینتندو قرار است در اواخر خرداد ماه و زمانی که همه تولیدکنندگان بازی گرد هم آمده‌اند از سخت افزار جدیدی رونمایی کند. مدت زیادی نگذشت که منبع سومی از سمت MCV این ادعا را تائید کرد و اظهار کرد که چنین خبری کاملا حقیقت دارد و حتما چنین اتفاقی خواهد افتاد. پیر اشنایدر از IGN چنین می‌گوید: "من این را از افراد مختلفی شنیده‌ام. این را از کسی شنیده‌ام که برای نینتندو کار می‌کرده، از کسی شنیده‌ام که در جبهه‌ی 3rd Party ها قرار دارد."
 
وی در ادامه اعتراف می‌کند که البته این سخت افزار جدید لزوما یک کنسول بازی جدید شاید نباشد و هیچ کس در رابطه با این موضوع اطلاعی ندارد. شاید ورژن‌های کوچک‌تری از Wii U یا 3DS و 2DS قرار باشد معرفی شوند. منبع سوم نیز که MCV خبر آن را اعلام کرد چیز جدیدی برای گفتن نداشت و سخنان پیشین را تائید می‌کرد.
 
همه این خبرها زمانی منتشر می‌شود که هفته گذشته نینتندو رسما اعلام کرد که همانند سال گذشته در نمایشگاه E3 کنفرانسی همانند شرکت‌های سونی، مایکروسافت، الکترونیک آرتز و یوبی‌سافت نخواهد داشت و همانند شرکت کونامی یک کنفرانس از پیش ضبط شده را به صورت آنلاین در زمان مقرری منتشر خواهد کرد تا مردم از طریق این کنفرانس به صورت مستقیم از جزئیات بازی‌ها و پروژه‌های آینده این شرکت با خبر شوند.
 
مدت زیادی نگذشت تا اینکه برقراری ارتباط با مقامات نینتندو پاسخ این سوال را مشخص کرد. نینتندو بریتانیا در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت در E3 امسال از سخت افزار جدیدی رونمایی خواهد کرد یا خیر، گفت چنین اتفاقی در E3 امسال رخ نخواهد داد.
 
اما به هر حال E3 فرصت بزرگی برای نمایش بازی‌های جذاب سال است. احتمال زیاد، نینتندو از شماره بعدی Zelda در کنفرانس‌های از پیش ضبط شده امسال رونمایی خواهد کرد.

محسن وفانژاد

برگرفته از
نینتندو و شایعات کنسول جدید در ماه آینده
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه