نینتندو امسال 4 بازی بزرگ منتشر خواهد کرد

نویسنده:

۱۰:۱۷:۳۱

 


البته ماه‌هاست که کنسول Wii U بازی جذابی به خود ندیده ولی این طلسم در ماه آینده و با بازی Mario Kart 8 شکسته خواهد شد. نینتندو انتظار دارد که Super Smash Bros. را به زودی منتشر کند ولی تاریخ عرضه‌ای از آن مشخص نیست. علاوه بر این عناوین بازی X از استودیو Monolith نیز برای این کنسول در دست ساخت است که آن هم در کنار عنوان Bayonetta 2 هنوز چیز زیادی از آن نشنیده‌ایم اما می‌دانیم که هر دو مدت‌هاست در دست ساخت قرار دارند. عنوان بعدی که البته انتظارها از آن زیادی نیست بازی Hyrule Warrior است که پرداختی خارج از گود به قهرمان داستان سری افسانه زلدا، لینک، دارد.
 
اما بزرگ‌ترین مهره امسال نینتندو می‌تواند عنوان جدیدی از سری افسانه زلدا باشد که مدت‌هاست خبرهایی از آن می‌شنویم اما تا به امروز هیچ تصویر رسمی‌ای از آن منتشر نشده. این بازی به تنهایی می‌تواند علت خرید یک کنسول بازی برای میلیون‌ها طرفدار این بازی در سراسر جهان باشد. احتمالا نینتندو در نمایش E3 دست پر حاضر خواهد شد.
 
هنوز بازی‌های بزرگ زیادی هستند که ماه‌ها از معرفی رسمی و نیمه رسمی آن‌ها می‌گذرد ولی نینتندو از آن‌ها خبری اعلام نکرده که از میان آن‌ها می‌توان به Yarn Yoshi، Shin Megami Tensi C Fire Emblem و نسخه جدیدی از Legend of Zelda اشاره کرد که پیشتر به آن پرداختیم. همه این عناوین قرار است برای کنسول Wii U منتشر شوند. باید منتظر نمایش نینتندو در E3 ماند و دید که تکلیف کدامیک از بازی‌های نامبرده مشخص خواهد شد.

محسن وفانژاد

برگرفته از
نینتندو امسال 4 بازی بزرگ منتشر خواهد کرد
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه