ال‌جی G3 با رنگ طلایی

نویسنده:

۰۱:۵۰:۱۷

تصاویر ال‌جی G3 یک بار دیگر هم به بیرون درز کرده بود، اما این دفعه کمی نسبی و با رنگ طلایی بسیار جالب و چشمگیر.
با وجود این که رنگ طلایی مطابق با سلیقه و پسند ما نیست، اما ظاهراً در بازارهای آسیایی رنگی محبوب و پر طرفدار به شمار می‌رود؛ از طرفی در تصاویر لو رفته از مدل‌های G3 با رنگ سیاه و یا سفید، واکنش و استقبال محافظه کارانه‌تری نشان داده شده است، بنابراین ما از پیامدهای پس از لو رفتن تصویر ال‌جی G3 در قاب طلایی و استقبال مردم از آن خیلی تعجب نکرده‌ایم.
اکثر تصاویر فاش شده توسط منابع داخلی آرنا جی‌اس‌ام بوده است.
شما در این تصاویر تنها می‌توانید پشت گوشی را در ظاهری تمام فلزی و براق ببینید، اما در حقیقت قسمت جلویی گوشی G3  است که ما را واقعاًَ هیجان زده کرده است. سطح صاف و یک‌دست آن واقعاً زیباست، در ضمن اشاره نکردن به این مورد واقعاً غیر ممکن است که صفحه نمایش G3 زمانی که روشن می‌شود ترکیبی فوق‌العاده از یک صفحه نمایش بزرگتر نسبت به بدنه اصلی را نشان می‌دهد که زیباتر از گوشی‌های موجود تا این زمان به نظر می‌رسد.
منابع داخلی آرنا جی‌اس‌ام اطلاعاتی نیز درباره دوربین گوشی G3 پخش کرده‌اند. ظاهراً شما قادر خواهید بود هم‌زمان با صادر کردن فرمان صوتی تنها با حرکت ساده دستتان و یا چرخاندن انگشتتان تصویر مورد نظرتان را بگیرید.
این منابع همچنین ادعا کرده‌اند که سنسور سیاه رنگ اسرارآمیزی که در سمت چپ دوربین پشت قرار گرفته است در حقیقت یک لیزر است که به منظور بهتر عمل کردن تمرکز اتوماتیک در شرایط نور کم در این گوشی تعبیه شده است.
با به هم پیوستن و یکی شدن شایعات اوآی‌اس با تصاویر لو رفته، این‌طور به نظر می‌رسد که G3 بادوربین خود زمانی که رونمایی شود قطعاً خیلی از گوشی‌های هوشمند موجود را از میدان به در خواهد کرد. علاوه بر این منابع اعلام کرده‌اند که گوشی ال‌جی G3 مجهز به پردازشگر 801 اسنپدراگون و 3 گیگابایت حافظه خواهد بود و این در حالیست که گزارشات قبلی به پردازشگر 805 اسنپدراگون اشاره کرده بودند.

ماجده محمدی

برگرفته از
ال‌جی G3 با رنگ طلایی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه