FarCry 4 به طور رسمی تایید شد + تاریخ انتشار

نویسنده:

۱۱:۴۷:۵۸

فارکرای 4 در تاریخ 27 آبان امسال در آمریکا، 29 آبان در اروپا و 30 آبان در انگلستان برای پلتفورم‌های PC، Xbox 360، Playstation 3، Xbox One و Playstation 4 به بازار عرضه خواهد شد.
چهارمین نسخه سری فارکرای به دست استودیو‌های Ubisoft Montreal، Red Storm Entertainment، Ubisoft Toronto، Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev در حال ساخت است.
گیمر‌ها به Kyrat قدم خواهند گذاشت، منطقه‌ای خطرناک و هیجان‌انگیز در هیمالیا که زیر سلطه رژیمی با پادشاهی مستبد قرار دارد.
با استفاده از سلاح‌ها، وسایل نقلیه و حیوانات مختلف، گیمر‌ها داستان خودشان را بر فراز محیطی بیگانه و جهان‌باز(Open-World) به رشته تحریر در خواهند آورد.
Dan Hay، تهیه کننده اجرایی این عنوان، این طور اذعان می‌کند: "پس از موفقیت فارکرای 3، ما به دنبال این هدف بودیم که این سری را به سطح بالاتری برسانیم و عنوانی خلق کنیم که گیمر‌ها را شگفت‌زده کند و انتظارات طرفداران را برآورده کند. با قابلیت‌های این نسخه، ما احساس می‌کنیم که فارکرای 4 به یکی از بهترین عناوین شوتر تبدیل خواهد شد و ما مشتاق آن هستیم که اطلاعات بیشتری از بازی را در ماه‌های آینده برملا کنیم."
افرادی که فارکرای 4 را پیش‌خرید کنند نسخه Limited Edition بازی را که شامل Hurk’s Redemption است دریافت می‌کنند، محتوایی سه مرحله‌ای از بخش داستانی که شامل Hurk از DLC نسخه سوم بازی است.
Limited Edition همچنین شامل نیزه مخصوص صید نهنگ Hurk که "The Impaler" نام دارد، نیز می‌شود. شما هم اکنون می‌توانید این عنوان را از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی پیش‌خرید کنید.
اطلاعات و تصاویر اولیه از این عنوان در E3 امسال به نمایش گذاشته خواهد شد.

پدرام بهادری

برگرفته از
FarCry 4
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “FarCry 4 به طور رسمی تایید شد + تاریخ انتشار”