تلویزیون «باب‌ المراد» را پخش می‌کند؟

نویسنده:

۰۳:۵۹:۳۳

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سریال «باب‌ المراد» سیره و زندگی امام جواد (ع) است که با همکاری شش کشور در ایران ساخته می‌شود، تاکنون 65 درصد از مراحل ساخت خود را به سرانجام رسانده است. عوامل این مجموعه در حال رایزنی هستند تا نسخه فارسی «باب‌ المراد» در ایام رمضان امسال از تلویزیون پخش شود.

ستار اورکی، ساخت موسیقی این مجموعه را عهده‌دار شده است.

مجموعه «باب‌ المراد» قرار است در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته شود. نزدیک به 500 نفر عوامل اجرایی، فنی و هنری در ساخت این مجموعه همکاری دارند و بیشترین بازیگران از دو کشور سوریه و ایران هستند.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می‌کنند باید حتما عرب‌زبان باشند، بیشتر بازیگران ایرانی که در این سریال ایفای نقش می‌کنند، از بازیگران خطه جنوب کشور و عرب‌زبان هستند.

دکورهای این سریال توسط مجید میرفخرایی طراحی شده است. علاوه بر آن «باب‌ المراد» در چهار شهرک سینمایی مختارنامه، غزالی، دفاع مقدس و چرم‌شهر ورامین در حال ساخت است و همزمان با تصویربرداری تدوین می‌شود.

به گزارش ایسنا، برای خواندن ترانه تیتراژ ابتدایی سریال با محمد اصفهانی صحبت‌هایی شده است، اما هنوز قرارداد نهایی همکاری وی منعقد نشده است.

برگرفته از
باب‌ المراد
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه