سامسونگ گلکسی اس 5 : برنامه کاربردی سبک کودکان

نویسنده:

۱۲:۱۵:۳۵


همچنین والدین قادر هستند این برنامه را در لیست برنامه‌های وایت لیست خود داشته باشند. شاید نکته کلیدی اینجا باشد که همه چیز در این برنامه از طریق یک پین کد محافظت می‌شود. بدان معنا که دیگر لازم نیست شما نگران جابه‌جایی و یا پاک شدن فایل‌های مهم خود توسط کودکانتان باشید.
 همان‌طور که اشاره شد، سبک کودکان شبیه به یک گزینه انتخابی کار می‌کند؛ اولین چیز در مورد روند نصب و راه اندازی برنامه این است که شما به سادگی و تنها با زدن یک ضربه آهسته می‌توانید فرایند نصب را آغاز کنید.

برنامه کاربردی سبک کودکان یک فایل 61.5 مگابایتی است و به محض دانلود و نصب برنامه، می‌توانید مراحل راه‌اندازی آن را  آغاز کنید که شامل وارد کردن 4 رقم است که به صورت پین کد به شما اعلام می‌شود، سپس یک سری اطلاعات جهت کامل کردن پروفایل وارد می‌کنید و بعد از آن پذیرفتن شرایطی که در زمان نصب و راه اندازی تمام برنامهها به آن برمی‌خورید. سبک کودکان امکان دسترسی آسان به دوربین و همچنین برنامه‌های نقاشی و ویدیو و ضبط صدا را نیز به شما می‌دهد.

علاوه بر این‌ها یک فروشگاه کودکان نیز وجود دارد که شما می‌توانید برنامه‌های آموزشی و بازی‌های دلخواه‌تان را به آن اضافه کنید. همچنین برای برنامه‌هایی که می‌خواهید در زمان راه‌اندازی در وایت لیست خود داشته باشید، تا 30 برنامه کاربردی را می‌توانید در لیست خود قرار دهید که بعد از  راه‌اندازی اولیه توسط بخش کنترل والدین تنظیم می‌شوند. (در گوشه پایین سمت راست قابل مشاهده است.)

بخش کنترل والدین همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تنظیم محدودیت‌های زمانی روزانه، وارد کردن ویدیوهای مورد نظر در وایت لیست و تغییر دادن پین کد را سازماندهی کنید. والدین  علاوه بر این می‌توانند برکاربردها، زمان کلی صرف شده جهت بازی و بیشترین برنامه‌های مورد استفاده قرار گرفته نیز نظارت داشته باشند.
دقیقاً مانند راه‌اندازی اولیه، هدایت کردن بخش کنترل والدین نیز بسیار راحت به نظر می‌رسد. تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید صفحه اصلی سبک کودکان است. همانطور که ملاحظه می‌کنید، طرحی جالب و سرگرم کننده برای صفحه اصلی این برنامه در نظر گرفته شده است. برخی از آن‌ها اشکال کوچکتری هستند که کاربردهای جالبی از جمله موارد زیر دارند:

 • از تصویر بالا؛ شما می‌توانید با ضربه زدن به هرکدام، آن‌ها را به حرکت و تولید صدا و موزیک بیندازید و تا زمانی‌که بچه ها در برنامه هستند و برنامه باز است، این طرح‌های بامزه و سرگرم کننده قابل استفاده و حرکت هستند.
 • تمام برنامه‌های کاربردی موجود در وایت لیست به شکل آیکون قابل مشاهده است که هر کدام از آن‌ها با ضربه زدن باز می‌شوند تا برنامه اصلی آن برای شما در دسترس قرار گیرد.

گالری در قسمت پایین نیز نگاهی به گزینه‌های مختلف از جمله راه‌اندازی دوربین، نقاشی، ظبط صدا و بخش ویدیو ارائه می‌دهد.
برای خارج شدن از برنامه نیز  به سادگی تنها وارد کردن پین کد نیاز است.
به عنوان مطلب پایانی؛ همان‌طور که قبلاً هم ذکر شد، راه‌اندازی و مدیریت برنامه کاربردی سبک کودکان بسیار آسان است. این برنامه نگرانی و دلواپسی‌های حاصل از  قرار دادن گوشی هوشمند در اختیار کودکان را برطرف می‌سازد.
حداقل بنا بر تجربیات ما، استفاده از این برنامه برای کودکان (سن 6 سال) تاکنون شکایت و اعتراضی به دنبال نداشته است.

ماجده محمدی

برگرفته از
Kids Mode
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

16 دیدگاه برای “سامسونگ گلکسی اس 5 : برنامه کاربردی سبک کودکان”
  1. سلام دوست عزیز واس منم همین نشکل پیش اومد برنامه رولغونصب زدم باید بری حالت امن گوشی
   اینطوری که گوشیو خانوش کن و وقتی روسن میکنی تازمان روشن شدن دستت روی کلید کن کردن صدای گوشی نگه داری

 1. سلام ببخشید من موبایل سامسونگ گلکسی اس 5 دارم به طور تصادفی دست یکی از اطرافیان به این حالت خورد و منم الان کد خروجشو یادم نمیاد چیکار باید کنم.
  لطفا هرچه زودتر جوابمو بدید.

 2. ببخشید وقتی برنامه نصب میکنم و وقتی میخواهم وارد شود ارور میده و میگه که یک یا چند فایل apk نصب نیستند باید چی کار کنم