سامسونگ گلکسی اس 5: برنامه کاربردی حالت خصوصی

نویسنده:

۰۵:۲۳:۰۸

حالت خصوصی در گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 در واقع یک راه مناسب و آسان برای پنهان کردن فایل‌هاییست که شما نمی‌خواهید افراد دیگر آن‌ها را ببینند.
وقتی گوشی شما در حالت خصوصی باشد، تمام عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌ها برای شما قابل مشاهده خواهد بود. حالا از برنامه حالت خصوصی خارج شوید و گوشی خود را به دست شخص دیگری بسپارید؛ شما می‌توانید کاملاً اطمینان داشته باشید که آن شخص و یا هر فرد دیگری به هیچ وجه قادر به دیدن فایل‌های پنهان شده شما نمی‌باشد؛ مگر این‌که پین کد شما را بداند و یا این‌که برنامه حالت خصوصی باز باشد.
در اینجا چگونگی راه‌اندازی حالت خصوصی در گلکسی اس 5 و نحوه بکارگیری آن را به شما خواهیم گفت.
چگونه حالت خصوصی را در گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 فعال کنیم:
1-         بر روی هر صفحه از گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 با استفاده از دو انگشت از بالا به پایین بکشید.
2-         حالا از لیست آیکون‌ها بر روی حالت خصوصی ضربه بزنید.
3-         بار اولی که وارد برنامه حالت خصوصی می‌شوید از شما یک پین کد می‌خواهد که وارد کنید و این تنها برای اولین بار که برنامه را باز می‌کنید لازم است.

به خاطر داشته باشید که برای فعال کردن حالت خصوصی هر زمان که تصمیم بگیرید برنامه را راه‌اندازی کنید وارد کردن پین کد ضروریست.  بنابراین سعی کنید شماره‌ای را به عنوان پین کد خود انتخاب کنید که به راحتی بتوانید به خاطر بیاورید.
چگونه حالت خصوصی را در گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 غیر فعال کنیم:
1-         با استفاده از دو انگشت از بالا به پایین صفحه گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 خود ضربه بزنید.
2-         حالا بر روی قسمت حالت خصوصی ضربه بزنید.
3-         اکنون می‌بایست گوشی گلکسی اس 5 شما دوباره در حالت نرمال و عادی خود قرار گرفته باشد. حتماً قبل از انجام این کار یعنی غیر فعال نمودن برنامه، از اینکه گوشی خود را به دست شخص و یا اشخاصی بسپارید که نمی‌خواهید به فایل‌های خصوصی و پنهان شده شما در زمان فعال بودن حالت خصوصی دسترسی داشته باشند، مطمئن شوید.

چگونه می‌توان در گوشی گلکسی اس 5 فایل‌هایی را از برنامه حالت خصوصی حذف و یا به آن اضافه کرد:
حالت خصوصی در گوشی گلکسی اس 5 انواع مختلف رسانه‌ها و فایل‌ها از جمله عکس‌ها و ویدیوها را پشتیبانی می‌کند.
برای اضافه کردن فایل‌های مورد نظر خود به حالت خصوصی مراحل زیر را پیروی کنید:
1-         حالت خصوصی را در گوشی اس 5 خود فعال کنید.
2-         حالا به سراغ عکس و یا فایل‌هایی که می‌خواهید در زمان فعال بودن حالت خصوصی تنها برای شما قابل مشاهده باشند بروید.
3-         فایل و یا عکس مورد نظر را انتخاب کنید؛ سپس بر روی دکمه منو در بالا سمت راست ضربه بزنید.
4-         بر روی گزینه انتقال به حالت خصوصی ضربه بزنید.

به همین راحتیست. گوشی گلکسی اس 5 شما آن فایل‌ها را به یک آلبوم خصوصی و یا یک پوشه که تنها در حالت خصوصی قابل مشاهده است اضافه خواهد کرد.
این‌طور که من متوجه شدم برنامه حالت خصوصی یک ایراد کوچک دارد و آن این است که این گزینه انتخابی یعنی جابجایی و انتقال عکس به حالت خصوصی را در مورد همه عکس‌ها اجرا نمی‌کند و تنها در برخی از عکس‌ها قابل اجرا می‌باشد. و اشکال دیگر آن این است که من ابتدا باید هر کدام از آنها را قبلاً  انتخاب و منتقل کرده باشم و تنها با ضربه زدن به روی آن‌ها برای من قابل مشاهده نمی‌شوند.
اگر از نظر شما هم این اشکلات وجود دارد نظریات خود را در قسمت دیدگاه به ما بگویید.

ماجده محمدی

برگرفته از
Private Mode
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

37 دیدگاه برای “سامسونگ گلکسی اس 5: برنامه کاربردی حالت خصوصی”
  1. باسلام من رمز حالت خصوصی رو فراموش کردم لطفا اگه راه حلی داره لطف کنین بگین البته رمز حالت خصوصی به قفل خود گوشی اصلا ربطی نداره