Half-Life 3 در حال ساخت و Left 4 Dead 3 بی نظیر است

نویسنده:

۱۲:۰۷:۱۳

این اطلاعات از مصاحبه‌ goRGNtv با لی در شبکه Twtich به دست آمده است که این مصاحبه به بیش از نیم ساعت به طول انجامیده است.
زمانی که در مورد Half-Life 3 سوال پرسیده شد، لی اینگونه پاسخ داد: "در حال حاضر انگار که یک لیزر به سمت سر من نشانه رفته! راستش رو بخواهید، فکر نمی‌کنم بتوانم در این مورد صحبت کنم، اما به عنوان اطلاعات عمومی باید بگم که این عنوان در حال توسعه و ساخت است. بله من تصاویری از این عنوان همانند چندین طرح هنری دیده‌ام، ولی در حقیقت چیز مهمی به حساب نمی‌آیند."
"اما آره، منظورم این است که می‌توانم بگویم که من چیزی همانند دنیا Half-Life مشاهده کردم. البته برای کسی عجیب نیست که من گفتم این عنوان در حال ساخت و تولید است."
در مورد Left 4 Dead 3 نیز لی افزود: "من این عنوان را دیدم، فوق العاده به نظر می‌رسد. من واقعاً وقتی این عنوان را دیدم، هیجان‌زده شدم. به خاطر اینکه من جداً از Left 4 Dead لذت بردم، یکی از اون عناوینی بود که حقیقتاً صنعت بازی‌های ویدویی را متحول کرد. فکر کنم در آن زمان عناوین Co-op خوبی وجود نداشتند"

پدرام بهادری

مدت‌هاست که طرفداران منتظر حداقل یک خبر رسمی و معتبر از سومین نسخه این سری هستند و تقریباً تایید و منتشر شدن اطلاعاتی از این عنوان به یک جوک در اینترنت و صنعت بازی‌های ویدویی تبدیل شده است. بدون شک این عنوان در حال ساخت است، اما اینکه چه زمانی به طور رسمی تایید و معرفی می‌شود، مشخص نیست. دیدگاه خود را در مورد این موضوع با ما در میان بگذارید.

برگرفته از
Half-Life 3
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه