تصاویر اتومبیل کانسپت ۶ مرسدس-مایباخ لو رفت!

نویسنده:

۰۱:۰۷:۰۷

بخش لوکس شرکت مرسدس-بنز اخیراً اعلام کرده بود قصد دارد از یک اتومبیل کانسپت رونمایی کند. با این حال، قبل از رونمایی رسمی از این اتومبیل، تصاویر آن در اینترنت لو رفت.

180091-footofan_com

اخیراً شرکت مرسدس-مایباخ که بخش لوکس شرکت مرسدس-بنز محسوب می‌شود، اعلام کرده بود یک اتومبیل کانسپت در مراسم هفته اتومبیل مونتری رونمایی خواهد کرد.

با این حال، تصاویر این وسیله نقلیه چند روز قبل از رونمایی رسمی در اینترنت لو رفت. حالا می‌توانیم بینیم آینده مرسدس-مایباخ چه شکلی خواهد بود.

سبک این اتومبیل بخش‌هایی از محصولات مایباخ و مرسدس-بنز را به کار گرفته است. به عنوان مثال، نمای کناری این اتومبیل، کوپه کلاس-اس را به یاد می‌آورد.

یک نکته دیگر اندازه این اتومبیل است. این اتومبیل با طولی نزدیک به ۶ متر به اندازه اتومبیل فورد اف- ۱۵۰ سوپر کرو دراز است. اندازه این اتومبیل شما را به دوره قبل از جنگ می‌برد؛ زمانی که اندازه همه وسایل نقلیه گران قیمت مانند محصولات دلاهیه، مایباخ و رولز رویس بزرگ بود.

کابین این اتومبیل مطمئناً برای استفاده در نسخه تولید انبوه آماده نشده است. صندلی‌ها گویی از یکی از فیلم‌های استنلی کوبریک (کارگردان و تهیه‌کننده یهودی تبار آمریکایی) به امانت گرفته شده‌اند؛ و صفحه مختص نمایش اطلاعات در جای خود قرار ندارد.

اتومبیل کانسپت ۶ مرسدس-مایباخ طی هفته آینده رونمایی خواهد شد.

180096-footofan_com 180095-footofan_com 180094-footofan_com 180093-footofan_com 180092-footofan_com

برگرفته از
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “تصاویر اتومبیل کانسپت ۶ مرسدس-مایباخ لو رفت!”