کارگردان گودزیلا به ارتش جنگ ستارگان می‌پیوندد!

نویسنده:

۱۲:۰۳:۰۰

گرت ادواردز که در این فیلم با نویسنده انگلیسی گری ویتا که فیلمنامه فیلم‌هایی چون «بعد از زمین»(After Earth)  و «کتاب الی» (The Book of Eli) را نوشته است همکاری می کند گفته: "از وقتی که جنگ ستارگان را دیدم فهمیدم که می خواهم بقیه عمرم به ارتش شورشیان بپیوندم! از اینکه لوکاس فیلم این ماموریت را به من داده احساس خوشحالی و افتخار می‌کنم!"
توماس تال از کمپانی لجندری انترتینمنت که ساخت فیلم گودزیلا را به عهده داشته می‌گوید: "استعداد درخشان گرت در زمینه فیلم‌سازی او را به یکی از خلاق‌ترین کارگردانان نسل خود بدل کرده است. برنامه ی ما این بود که گرت قبل از اینکه کار روی فیلم بعدی از سری گودزیلا را شروع کند، فیلم دیگری را کارگردانی کند، ولی هیچ کس حدس نمی‌زد که این فیلم جنگ ستارگان باشد! من بسیار مشتاقم که جنگ ستارگان ساخته ی او را ببینم."
هنوز مشخص نشده که به چه شخصیت‌هایی در این داستان جانبی جنگ ستارگان پرداخته خواهد شد، اما کمپانی دیسنی اعلام کرده است که داستان این فیلم در فاصله داستانی بین فیلم‌های سه‌گانه جدید این مجموعه باشد.  انتظار می‌رود که داستان این فیلم حول محور شخصیت هایی مثل بوبا فت، هان سولو و یا یودا که در فیلم‌های جنگ ستارگانی که در بین سال های 1977 و 1983  ساخته شد حضور داشتند، باشد.
گودزیلا دومین فیلم ساخته گرت ادواردز فروش فوق‌العاده‌ای در گیشه‌ها داشته و بیشتر نقدهای  آن مثبت بوده است.

پریا پورمند

برگرفته از
گرت ادواردز
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه