حضور فعال ایرانسل در بیست و هفتمین همایش «بانکداری اسلامی»

نویسنده:

۱۲:۱۷:۲۰

 

ایرانسل با حضور در بیست‌و‌هفتمین گردهمایی تعاملی بانکداری اسلامی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه پرداخت الکترونیک و راهکارهای نوین سازمانی با صاحب‌نظران به اشتراک گذاشت.

180210-footofan_com

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این گردهمایی با هدف ارائه آخرین دستاوردها در حوزه زیرساخت‌های نظام بانکی و بیمه‌ای، زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری‌‌های مخابراتی در راستای پیشبرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

در این همایش دو روزه که با محوریت مسائل بانکداری اسلامی و تعاریف آن برگزار شد، ایرانسل با حضور و برپایی غرفه‌های تخصصی، ضمن تبادل نظر با نخبگان و کارشناسان حاضر در همایش، به ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه پرداخت الکترونیک و راهکارهای نوین سازمانی، به ویژه فناوری‌های مربوط به کیف پول همراه و NFC پرداخت.

در این همایش دو روزه، نخبگان و کارشناسان نظام بانکی بر ضرورت ارتقای سطح کیفی ارتباطات بانکی به استانداردهای جهانی به منظور افزایش تعاملات بین‌المللی تاکید کردند و لازمه تحقق آن را بهبود زیرساخت‌های ارتباطی نظام بانکی و ارتقای فناوری‌های ارتباطی بین بانکی و بین‌المللی عنوان کردند. بانک‌ها می‌توانند با بهره‌مندی از مزایای خدمات سازمانی ایرانسل در جهت ارتباط بهتر با مشتریان، ایجاد فضای امن و سریع برای انجام تراکنش‌های بانکی و همچنین ارتباطات درون سازمانی و شبکه‌ای گام بردارند.

بر اساس این گزارش، ایرانسل طی سال‌های اخیر با گسترش فعالیت‌های خود در بخش ویژه راهکارهای سازمانی، در تلاش است تا مجموعه نوینی از خدمات منحصر به فرد خود را به سازمان‌های مختلف از جمله سیستم بانکی ارائه دهد و دریچه‌ای به روی «دنیای جدید کسب‌وکار» بگشاید. همچنین علاوه بر راهکارهای نوین پرداخت که در این همایش به تفصیل ارائه شد، ایرانسل در نظر دارد تا مجموعه‌ای گسترده از راهکارهای نوین سازمانی در زمینه اینترنت اشیا، خدمات دستگاه به دستگاه، تبلیغات هدفمند و… را به زودی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام 2016) در معرض دید علاقه‎مندان قرار دهد. این نمایشگاه از چهارم تا هفتم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

برگرفته از
لینک کوتاه