۲۰ واقعیت عجیب در مورد ستاره‌های مشهور هالیوود

نویسنده:

۰۱:۲۹:۰۹

شخصیت و زندگی خصوصی ستاره‌های هالیوود به اندازه فیلم‌هایی که بازی می‌کنند، برای طرفداران جذاب است. در ادامه با واقعیت‌های جالبی در مورد برخی از ستاره‌های هالیوود آشنا خواهید شد.

180297-footofan_com

شان کانری برای بازی در تمام فیلم‌های جیمز باند مجبور شد کلاه‌گیس بپوشد؛ زیرا موهای او در سن ۲۱ سالگی شروع به ریزش کرد.

180298-footofan_com

جی-زی و بستا رایمز در یک مدرسه درس خوانده و یک‌بار در سلف‌سرویس مدرسه با یکدیگر بر سر سرعت رپ به رقابت پرداخته‌اند.

180299-footofan_com

تام هنکس و جورج کلونی هر دو با آبراهام لینکلن نسبت دارند.

180300-footofan_com

اولین شغل برد پیت کار کردن در یک رستوران مرغ سوخاری به نام El Pollo Loco در بلوار سان ست بود. وی در لباسی به شکل مرغ برای جذب مشتری می‌رقصید.

180301-footofan_com

مارک والبرگ، هنرپیشه معروف هالیوودی، در سن ۱۶ سالگی به جرم اقدام به قتل و ضرب و شتم یک مرد ویتنامی میانسال و فحاشی وی، به مدت ۴۵ روز به زندان افتاده است.

180302-footofan_com

روآن اتکینسون معروف به مستربین مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق دارد.

180303-footofan_com

کیانو ریوز بازیگر مشهور فیلم ماتریکس، قبلاً نوازنده گیتار گروهی به نام dogstar بوده و در سال ۱۹۹۵ نیز وارد گروه bon jovi شده است.

180304-footofan_com

ریک هریسون از ستاره‌های معروف سریال Pawn Stars، در دوره دبیرستان، ترک تحصیل کرده؛ زیرا از فروش کیف‌های جعلی گوچی هفته‌ای ۲۰۰۰ دلار درآمد داشت.

180305-footofan_com

فردی مرکوری اهل هندوستان بود و به این موضوع افتخار می‌کرد؛ اما این حقیقت در سایه شهرت وی به عنوان یک راک استار بریتانیایی کم‌رنگ باقی ماند.

180306-footofan_com

وین دیزل، بازیگر معروف فیلم «سریع و خشن»، در ۷ سالگی به همراه برادر و دوستانش به قصد خرابکاری وارد تئاتر شهر نیویورک می‌شوند؛ اما کارگردان هنری تئاتر به جای تماس با پلیس، از آن‌ها دعوت می‌کند در نمایش‌ آینده بازی کنند. این اولین تجربه بازیگری دیزل محسوب می‌شود.

180307-footofan_com

گزارش کالبدشکافی مایکل جکسون تأیید می‌کند که سر او تقریباً طاس بوده و او برای پوشاندن سر خود کلاه‌گیس می‌پوشیده است.

180308-footofan_com

اشتون کوچر قبلاً دوست‌دختری داشت که توسط یک قاتل زنجیره‌ای به قتل رسید. این اتفاق در دورانی که اشتون همچنان با وی ارتباط داشت، افتاده است.

180309-footofan_com

پس از اینکه همسر کن جیونگ، بازیگر فیلم «خماری»، متوجه شد سرطان دارد، به شوهرش گفت که به دنبال رؤیاهای خود برود. از آن پس کن جیونگ حرفه پزشکی خود را کنار گذاشت و حرفه کمدین خود را آغاز کرد.

180310-footofan_com

مورگان فریمن تا سن ۳۴ سالگی در هیچ فیلمی ظاهر نشده و اولین نقش بزرگ خود را در سن ۵۲ سالگی بازی کرده است.

180311-footofan_com

کیانو ریوز، دختر و دوست‌دخترش را در عرض ۱۸ ماه از دست داده است.

180312-footofan_com

لیام نیسون یک بوکسر ایرلندی بود که به عنوان راننده ماشین خاک‌برداری، راننده کامیون و دستیار معمار کار می‌کرد و تحصیل در رشته فیزیک و علوم کامپیوتر را کنار گذاشته است. تمام این اتفاقات قبل از ۲۵ سالگی وی روی داده‌اند.

180313-footofan_com

رایان گاسلینگ با الهام از فیلم «اولین خون» در روز اول مدرسه چاقو‌های استیک را به مدرسه برده و به سمت بچه‌های دیگر پرتاب کرده است.

180314-footofan_com

جانی دپ برای مریلین منسون و گروه‌های اوئیسیز و اروسمیث به عنوان نوازنده گیتار کار کرده است.

180315-footofan_com

زمانی که جیم کری یک نوجوان بود، خانواده‌اش مجبور به نقل‌مکان و کار در یک کارخانه شدند. آن‌ها مجبور بودند داخل یک اتومبیل فولکس‌واگن زندگی کنند تا زمانی که بتوانند دوباره به تورنتو بازگردند.

180316-footofan_com

اپرا وینفری سال‌ها مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته، در سن ۱۳ سالگی از خانه فرار کرده، یک نوزاد پسر نارس به دنیا آورده که پس از تولد، مرده و با وجود تمام این‌ها، تبدیل به اولین زن میلیاردر آفریقایی-آمریکایی جهان شده است.

برگرفته از
لینک کوتاه