اسم، فامیل؛ یک بازی قدیمی

نویسنده:

۱۲:۴۲:۰۵

اسم فامیل یک بازی قدیمی و نوستالژی است که از  گذشته تا کنون موجب شادی و نشاط دور همی های دوستانه و عملی برای سرگرمی بوده است. در ادامه با ما همراه باشید.

180290-footofan_com

اما این بازی همواره دچار مشکلاتی چون

 تقلب بقیه بازیکنان

استفاده از خط های عجیب غریب برای به اتمام رساندن سریع

مشکلات حساب و کتاب امتیازات

نوشتار پس از بازی و …. بوده است.

حال میخواهیم به شما بازی معرفی کنیم که نه تنها این مشکلات را برای شما از بین برده بلکه امکانات و قابلیت‌هایی را در اختیار شما میگذارد.

این بازی این امکان را به شما میدهد درون ماشین، در حال حرکت یا در جایی که به کاغذ و قلم دسترسی ندارید در کنار دوستان خود لحظات شاد و خوشی را داشته باشید.

180292-footofan_com 180291-footofan_com

اسم فامیل وای فای:

کارکرد این بازی وای فای مشابه اسم فامیل کلاسیک است و دارای هیچ گونه پیچیدگی نیست.

در ابتدای بازی با دکمه های مدیر و بازیکن مواجه میشوید. دکمه مدیر فقط به یک شخص تعلق دارد که ناظر و اجرا کننده بازی است و علاوه بر بازی کردن باید به امتیازات و صحیح غلت بودن ورودی های دیگران نظارت داشته باشد تا در صورت خطای احتمالی سیستم هوشمند بازی آن را تحصیح کند.

  ما بقی بازیکنان برای ورود به بازی  کافیست از دکمه بازیکن استفاده کنند.  این بازی برای اتصال 8 دستگاه گوشی ساخته شده که کاملا به صورت خودکار و بدون هیچ گونه دردسری گوشی ها را از طریق وای فای و هات اسپات به یکدیگر متصل میکند ،هیچ گونه اینترنتی نیاز ندارد و برای دور همی ها ساخته شده

180293-footofan_com 180294-footofan_com 180295-footofan_com

ما بقی روند بازی بسیار ساده است بدین گونه که ابتدا کلمه ای مشخص میشود سپس بازی همچون روند عادی شروع میشود

پس از اتمام هیچ بازیکنی قادر به نوشتن نخواهد بود همچنین امتیاز ها به صورت خودکار مشخص شده و در رنکینگ قرار میگیرند

در آینده ای نچندان دور منتظر قابلیت های جدید این بازی باشید که آن را از حالت کلاسیک در آورده و به یک بازی مهیج و نوین تبدیل میکند.

BAZAAR

 

برگرفته از
لینک کوتاه
برچسب ها