سنگین وزن‌ترین مرد سابق جهان درگذشت

نویسنده:

۰۶:۱۴:۴۵

علیرغم کاهش وزنی که داشت، سلامتی وی کماکان با وزن بالایش در خطر بود، وی در شهر مونتری کشور مکزیک در سن 48 سالگی درگذشت و مرگ وی توسط پزشک رسمی به تائید رسیده است اما هنوز علت مرگ وی منتشر نشده است.  او برای سال‌ها در بستر به سر می‌برد و امکان راه رفتن نداشت. 
طبق گفته‌های یک مقام رسمی که نامش فاش نشده است، اوریب به علت ضربان قلب نامنظم و مشکلات جدی کبد چند روز پیش توسط جرثقیل به بیمارستان منتقل شده بود.  مادر مانوئل، اوتیللا گارزا آلانیس تائید می‌کند که از 2 می مانوئل وضعیت خوبی نداشت، خصوصا با توجه به مشکلاتی که برای ورید پایش فراهم شده بود.
بر ای سال‌ها وعده‌ی غذایی مانوئل را پیتزا و برگر و چیپس و نوشابه تشکیل داده بودند.  او به عنوان یک تعمیرکار کامپیوتر در آمریکا بصورت نشسته کار خود را انجام می‌داد و پس از برگشت به مکزیک وزن او با مصرف تاکو و غذاهای سرخ کردنی، بیش از پیش افزایش یافت.
در سال 2007 اوریب در مصاحبه‌ای با شبکه‌ی ABC گفت:"من سال‌هاست که با مشکل چاقی دست و پنجه نرم می‌کنم.  وزن من به طور مرتب رو به افزایش است و هر رژیم غذایی که فکرش را بکنید، انجام داده‌ام."
"من مثل هر مکزیکی دیگر خیلی معمولی غذا میخورم، لوبیا، برنج، همبرگر، پیتزا، نان ذرت و هر چیزی که مردم عادی نیز می‌خورند"
در هر صورت در سال 2008، مانوئل در جمعی 400 نفره با کلودیا سولیس ازدواج کرد، و این یکی از معدود دفعاتی بود که او خانه را ترک می‌کرد.  او توسط یک کامیون و در حالی که بر روی تخت قرار داشت به مراسم ازدواج منتقل شد و این مراسم به طور مستقیم از تلویزیون آمریکا پخش شد.  علیرغم کاهش وزنی که برای ازدواجش داشت و رژیم سختی که گرفته بود بازهم در سال‌های پس از ازدواجش قادر به راه رفتن نبود.


محسن پرهیزکار

برگرفته از
سنگين وزن‌ترين مرد جهان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه