معرفی بازی ایرانی پرندگان ماهیگیر 2 | شکارچیان ما قبل تاریخ

نویسنده:

۰۲:۱۸:۰۵

 
استودیو گلیم گیمز یکی از پر کارترین استودیو‌های ایرانیست که عناوین آندرویدی آن از محبوبیت بالایی درمیان کاربران ایرانی برخوردارند.

z7304
این استودیو با منتشر کردن عناوین مختلفی همچون موتوری، هی تاکسی، سنتوری و پرندگان ماهیگیر توانسته به خوبی جای خود را در میان بازی‌های تلفن‌های هوشمند مردم باز کرده و بسیاری از کاربران را با ایده‌های ناب خود ساعت‌ا سرگرم کرده است. از آنجایی که تمامی عناوین این استودیو رکوردی بوده و کاربر را مجبور می‌کنند برای رسیدن به امتیازی بالاتر بیشتر تلاش کند، این بار شاهد عرضه قسمت دوم از بازی پرندگان ماهیگیر هستیم که در نگاه اول شما را به یاد بازی معروف Flappy Birdمی‌اندازد، اما گیم‌پلی و محیط زیبای آن تجربه‌ای متفاوت‌ برای شما به ارمغان خواهد آورد.
z7303
داستان از آنجایی شروع می‌شود که دایناسورهای ماقبل تاریخ در حال انقراض هستند و این گرسنگیست که عامل مرگ و میر آن‌ها شده است. به همین خاطر شما میبایست کنترل یکی از این دایناسورهای پرنده را به دست گرفته و با ضربه زدن برروی صفحه و با استفاده از مکانیزم اوج گرفتن و سقوط کردن اقدام به شکار ماهیان در حال شنا در دریاچه کنید. درواقع این قسمت از گیم‌پلی بازی است که شما را به یاد Flappy Birdمی‌اندازد، با این تفاوت که در پرندگان شکارچی شما می‌توانید با نگه داشتن انگشت خود برروی صفحه در یک مسیر مستقیم پرواز کنید که این امر کار شما را برای یک سقوط پرسرعت و شکار ماهیان بیشتر بسیار راحت‌تر می‌کند. همانطور که گفته شد، هدف اصلی بازی شکار ماهیان درون دریاچه‌ها است. این ماهی‌ها بسته به نوع و شکل مختلفی که دارند هریک امتیازی مختلف را به شما می‌دهند و برای مثال ممکن است با شکار یک پرنده پنج امتیاز دریافت کنید و در مجموع با شکار چند ماهی بصورت همزمان امتیاز خود را به سرعت افزایش دهید. اما چه خطراتی شما را طی این شکار تهدید می‌کند؟ درواقع شما میبایست از برخورد دایناسور خود با صخره‌ها جلوگیری کنید. همچنین در هوا یا در زیر آب موجوداتی وجود دارند که با برخورد به آن‌ها باخته و میبایست از اول بازی را شروع کنید. بحث محیط زیر آب شد و باید گفت اینبار برخلاف قسمت اول بازی شاهد اضافه شدن محیط زیر دریاچه هستیم که به شما این اجازه را می‌دهد تا با شیرجه به درون برخی از دریاچه‌ها به اعماق آن‌ها شنا کرده و به ماهی‌گیری خود ادامه دهید.
z7302
یکی از ویژگی‌های مثبت تمامی ساخته‌های استودیو گلیم‌گیمز، طراحی زیبای بصری آنان است که در جلب کاربران تاثیر بسزایی داشته است. این بار نیز در پرندگان ماهی‌گیر شاهد حضور این فاکتور هستیم و می‌توان طراحی گرافیکی آن را بی نقص دانست. همچنین طراحی دایناسورهای بازی که درواقع شخصیت‌های اصلی آن محسوب می‌شوند نیز به زیبایی و با تم فکاهی جالبی صورت گرفته است که برای آزادسازی هرکدام از آن‌ها می‌بایست امتیازات خود را مصرف کنید و با به اختیار گیری آنان از قابلیت‌های ویژه‌شان برخوردار شوید.
z7301
به تمامی ویژگی‌های مثبت پرندگان ماهی‌گیر اشاره کردیم و سرانجام نوبت آن است تا از تیم سازنده بابت موسیقی متن شاد و زیبای آن نیز تشکر کنیم. درواقع هم‌خوانی تم این موسیقی با فضای بازی لذت تجربه آن با صدای بلند را چند برابر می‌کند و باعث می‌شود مدتها بدون خستگی آن را ادامه دهید.
درنهایت می‌توانیم پرندگان ماهی‌گیر 2 را یکی از برترین عناوین آندرویدی ساخته شده توسط استودیو‌های داخلی بدانیم که می‌تواند شما یا فرزندتان را با گیم‌پلی ساده و محیط رنگارنگ خود به خوبی سرگرم کند. شما می‌توانید این بازی از کافه بازار دریافت و نصب کنید.
BAZAAR
برگرفته از
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “معرفی بازی ایرانی پرندگان ماهیگیر 2 | شکارچیان ما قبل تاریخ”