تصویر منتشر شده از آیفون در سالن کنفرانس WWDC ساختگی بود

نویسنده:

۱۰:۴۴:۴۸

 چیزی که بیشتر از همه در این ویدیو جلب توجه می‌کرد، تصویر آیفون 6 بود که توسط پراژکتور بر روی پرده قرار گرفته بود.  اینطور به نظر می‌رسید با این تصویر به طور حتم اپل قصد دارد از گوشی جدید خود در یکی از روزهای کنفرانس از 2 ژوئن تا 6 ژوئن رونمایی کند.

اما طبق تجربه‌ی قبلی که داشتیم حدس جعلی بودن این ویدیو را زده بودیم.  همانطور که امروز مشخص شد که این ویدیو جعلی است و ترکیبی از دو بخش مجزا است.  یکی از کاربران سایت Reddit با نام کاربری likesthings از طریق گوگل تصویری از اتاق کنفرانس پیدا کرده است که دقیقا مطابق تصویر یکی از فریم‌های ویدیوی منتشر شده می‌باشد.
 
با اطلاعات با یقین کامل می‌گوییم که کسی که این ویدیوی جعلی را ساخته است، تصویر مدل آزمایشی را بر روی یکی از فریم‌های ویدیوی اصلی مونتاژ کرده است تا این تصور را ایجاد کند که در هفته‌ی جاری اپل مدل جدید گوشی خود را معرفی خواهد کرد.
 
با این حال، حتی اگر آیفون 6 معرفی نشود، ساعت iWatch که مدت‌ها منتظر معرفی آن بودیم  به احتمال زیاد در این کنفرانس معرفی خواهد شد و با توجه به بنرهای نصب شده در محل کنفرانس، معرفی سیستم عامل iOS قطعی به نظر می‌رسد.


محسن پرهیزکار

برگرفته از
WWDC اپل
لینک کوتاه
برچسب ها