بهترین نرم افزارهای ماه اخیر iOS , اندروید و ویندوزفون

نویسنده:

۱۲:۳۷:۱۱

 Ringi : این نرم افزار رقیبی برای نرم افزار Skype بحساب می آید و امکان برقراری تماس های بین المللی ارزانی را آن هم بدون استفاده از Data و با استفاده از شماره به روشی هوشمندانه به شما می دهد.
دانلود : Android |   iOS
 Yahoo News Digest : این نرم افزار دوبار در روز خلاصه ای از 8 تا 12 داستان عالی را به شما می دهد و طراحی شده است تا اطلاعاتی که شما نیازمند به دانستن آن هستید را در اختیارتان قرار دهد.
دانلود : Android |  iOS
 Sunrise Calendar : یکی از محبوبترین تقویم های پلت فرم iOS که دارای گرافیک و رنگ های زنده ای است اکنون برای اندروید نیز در دسترس قرار گرفته.
دانلود : Android  | iOS
 Adobe Voice : کمپانی Adobe نرم افزارهای استانداردی را برای خلق کردن چیزهای جدید عرضه می کند و نرم افزار Adobe Voice اگر چه مانند نرم افزارهای سطح بالای این کمپانی نیست اما به شما این امکان را می دهد تا داستانی را با کمک تصاویر خلق کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید ضبط صدای خود است.
دانلود : iOS
 Toca Town : نرم افزارهای Toca Boca به نوعی کلاسیک محسوب می شوند وقتی برای کودکان عرضه شدند و آخرین آنها Toca Town کاراکترهای کارتونی را در یک شهر به کودکان می دهد که قادر خواهند بود آنها را کنترل کنند تا شیوه زندگی را بیاموزند. به خرید رفتن , توقف در رستوران برای پختن شام و رفتن به خانه و تماشای فیلم با دوستان.
دانلود : iOS
 Swarm : نرم افزار جدید Foursquare یعنی Swarm روشی سریع برای یافتن دوستانی جدید در اطرافتان یا ایجاد گفتوگو با آنهاست.
دانلود : Android |  iOS
 Inky Mail : نرم افزاری ساده برای پست های الکترونیکی دریافت شده و قابلیت پاسخ با تعریف هایی که ار قبل آنها را ذخیره کرده اید.
دانلود : iOS
 Quickr : نرم افزاری ساده و کاربردی که امکانات جالبی دارد! نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا از چهار نقطه لبه صفحه نمایش برای ساختن میانبر استفاده کنید و کافیست انگشت خود را از هر لبه حرکت دهید تا میانبرهایی که تنظیم کرده اید به نمایش درآیند.
دانلود : Android
 My Day : روزشماری که روزهای باقی مانده تا روزی که مشخص می کنید را به نمایش می گذارد. رویدادها و روزهای باقی مانده را شما تعیین می کنید.
دانلود : Android
Peek : نرم افزاری کاربردی که به کاوش در گوشی شما می پردازد و به محض دریافت notification صفحه نمایش را روشن می کند نرم افزارها را برای دسترسی به آنها به نمایش می گذارد. این عمل تنها 10 ثانیه بطول می انجامد پس تاثیر زیادی در مصرف باطری شما نخواهد گذاشت. در ورژن جدید شما قادر به ایجاد لیست سیاه نیز هستید تا برخی از نرم افزارهایی را که نمی خواهید فعال باشند را غیر فعال کنید. قیمت این نرم افزار 3.99 دلار است.
دانلود : Android
Everclip 2 : این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا همه چیز را در Evernote کنار هم بچینید تا هرگز یادداشت ها یا لحظات را از دست ندهید.
دانلود: Android  | iOS
Annabel's Essential Guide To Feeding Your Baby & Toddler : آنابلا کارمل , متخصص غذای کودکان در این نرم افزار به تشریح هر آنچه که باید در مورد تغذیه کودکان و نوزادان بدانید پرداخته است. قیمت این نرم افزار 5.99 دلار است.
دانلود : iOS
Noisli : گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارد نوازشی در خواب است بعلاوه گوش دادن به صدای باران و بیاد آوردن … . خب نرم افزار Noisli  صدای باران را برای شما فراهم خواهد کرد. یا صداهای دیگری که در نرم افزار موجود است. رابط کاربری ساده و ظاهر خوب آن نیز به کارایی بیشتر آن کمک کرده است. این نرم افزار به قیمت 1.99 دلار در دسترس است.
Litely  : نرم افزار دوربین برای iOS که به شما اجازه اضافه کردن ریزه کاری , نوا را به سرعت به عکس هایتان می دهد.

Files : نرم افزار و فایل منینجری کاربردی برای ویندوزفون که سر راست شما را به سمت فایل هایتان هدایت می کند . این نرم افزار توسط خود مایکروسافت عرضه شده است.
دانلود : Windows Phone
Telegram : نرم افزار پیام رسانی که این قول را به شما می دهد تا پیامها و متن هایتان را بدور از چشم جاسوسان ارسال کند. این نرم افزار هم اکنون برای ویندوزفون در دسترس قرار گرفت.
دانلود : Windows Phone
Black : نرم افزاری برای ویرایش عکسهایتان. این نرم افزار هر عکسی را که داشته باشید برایتان به عکس سیاه سفید تبدیل می کند.
دانلود : Windows Phone
Slowly : نرم افزار ویندورفونی که به شما کنترل هایی را برای slow-motionدن قسمتی از فیلم هایتان می دهد.

UrbanAir : تاکنون به آلودگی هوا فکر کرده اید ؟ این نرم افزار اطلاعاتی را درباره آلودگی هوای شهر به شما می دهد و هرگاه میزان آلودگی زیاد باشد به شما هشدار می دهد.
دانلود : Windows Phone
 

 
امیر دهقان

برگرفته از
بهترین نرم افزارهای ماه اخیر
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه