ویژگی‌های تویوتا کمری آرزد جدید

نویسنده:

۰۳:۴۹:۰۷

نسخه آرزد تویوتا کمری با تجهیزات بیشتر و قیمتی بالاتر بازگشته است. تنها ۷۰۰ دستگاه از این اتومبیل در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

تویوتا کمری آرزد (Camry RZ) به‌روزرسانی شده، حالا از سیستم هدایت مسیر ماهواره‌ای بهره می‌برد. تنها ۷۰۰ دستگاه از این اتومبیل در سراسر جهان عرضه خواهد شد و قیمت آن از ۲۹٬۱۹۰ دلار شروع می‌شود.

علاوه بر صفحه‌نمایش لمسی ۷ اینچی که مختص سیستم هدایت مسیر ماهواره‌ای است، یک سیستم صوتی ۶ بلندگویی، رادیوی دیجیتال DAB+ و فناوری تشخیص صدا نیز در این اتومبیل به کار گرفته شده است.

toyota_camry_rztoy_camry_rz_161025b0108hr

این اتومبیل نیز همانند مدل قبلی از چرخ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی به رنگ مشکی براق به همراه تایرهای عادی، سیستم تعلیق اسپرت، سیستم اگزوز دوتایی و چراغ‌های جلوی منحصربه‌فردی به رنگ مشکی براق بهره می‌برد.

موتور ۲٫۵ لیتری و ۴ سیلندر بنزینی کمری آرزد به لطف سیستم اگزوز به‌روزرسانی شده، توانی معادل ۱۳۵ کیلووات و گشتاوری معادل ۲۳۵ نیوتن‌متر فراهم می‌آورد.

حسگرهای مختص پارک در جلو و عقب نیز به صورت استاندارد ارائه می‌شوند و برچسب آرزد در پایین در عقب و در صندوق‌عقب دیده می‌شود.

toyota_camry_rztoy_camry_rz_161025b0678hr

در داخل کابین این اتومبیل سیستم کنترل وضعیت آب‌وهوای دو منطقه، فرمانی سه پره، کف‌پوش جلوی مختص آرزد، باز کردن در و روشن کردن اتومبیل بدون نیاز به کلید وجود دارد.

این اتومبیل در ۵ رنگ تولید می‌شود که دو رنگ یکدست سفید الماسی یا گیلاسی بدون هزینه اضافی و سه رنگ ویژه نقره‌ای مرواریدی، گرافیت متالیک و سیاه تیره با پرداخت ۴۵۰ دلار ارائه می‌شوند.

toyota_camry_rztoy_camry_rz_161025b0662hr

این نسخه کمری نیز همانند همه کمری‌ها، با ۷ کیسه هوا، یک دوربین دید عقب، کنترل ثبات و اصطکاک، ABS به همراه دستیار ترمز و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز ارائه می‌شود که در کل باعث می‌شوند این اتومبیل در درجه‌بندی ایمنی ANCAP، ۵ ستاره را به خود اختصاص دهد.

برگرفته از
caradvice
لینک کوتاه

دیدگاه