بهترین تجربه برای مشتریان مرسدس بنز

نویسنده:

۱۰:۲۶:۵۴

برند جدید مرسدس بنز، این قابلیت را داراست تا سطح جدیدی از خدمات را به شیوه­ای تجربی به مشتریان انتقال ­دهد. این سرویس به صورت مجازی بر روی پلت فرم دیجیتال وب سایت این شرکت یعنی www.mercedes.me  و به صورت فیزیکی در فروشگاه­های داخل شهری مرسدس به مشتریان ارائه می­گردد.همچنین در پنج بخش از جمله خرید خودرو، شرایط پرداخت و سرویس دهی قابل استفاده برای مشتریان است.


در این فروشگاه 550 متر مربعی، رخدادهای مربوط به مرسدس بنز، رونمایی از محصولات جدید، ارائه مشاوره­های فنی و خرید خودرو به مشتریان ارائه می­گردند. فضای اصلی این فروشگاه، رستوران 350 متر مربعی آن است که میزبان میهمانان و مشتریان در رخدادهای هنری و لایف استایل خواهد بود. 


هدف اصلی از راه اندازی این فروشگاه، افزایش میزان بهره­وری در ارتباط مستقیم با مشتریان و طرفداران برند می­باشد، چه افرادی که مالک محصولات این برند هستند و چه افرادی که صرفا مرسدس بنز برند محبوبشان تلقی می­گردد.

در داخل این فروشگاه، مشتریان و افراد علاقه­مند می­توانند نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با محصولات و سرویس­های این برند در داخل استودیو بازگو کنند. همچنین برای ارائه مشاوره خرید خودرو به مشتریان، فضاهای مخصوصی تعبیه شده است.

به طور کلی، این فروشگاه ترکیبی است از آخرین فناوری­های روز دنیای دیجیتال که توسط ادواتی همچون صفحه­های نمایش لمسی، تبلت­ها و صفحات نمایش پلاسما اطلاعات را به مشتریان انتقال داده و مشتریان می­توانند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را در تعامل با آنها استخراج کنند.
ستاره بنز
برگرفته از
Mercedes me
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه