با امکانات جدید اسنپ آشنا شوید

نویسنده:

۰۱:۰۱:۲۶

در دومین سالگرد تولد اسنپ از برخی امکانات و ویژگی‌های جدید نسخه سوم اپلیکیشن اسنپ رونمایی شد. همچنین به زودی ما شاهد اپلیکیشن اپل واچ و بات تلگرام اسنپ خواهیم بود. در این مطلب با امکانات جدید اسنپ آشنا خواهید شد.

applewatch

به زودی نسخه اپل واچ اپلیکیشن اسنپ عرضه خواهد شد. از این به بعد شما به وسیله ساعت هوشمند اپل واچ می‌توانید آدرس‌های منتخب خود را به همراه هزینه سفر مشاهده و فقط از طریق ساعت هوشمندتان درخواست اسنپ کنید. در آینده قابلیت‌های بیشتری به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

snappbot-2

 

بات تلگرام

اگر به سیستم عامل iOS یا اندروید دسترسی ندارید، نگران نباشید؛ بات تلگرام اسنپ شما را تنها نمی‌گذارد. به وسیله بات تلگرامی اسنپ به راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانید اسنپ بگیرید. این تمام ماجرا نیست چرا که این بات به شما علاوه بر درخواست اسنپ امکانات دیگری مثل ثبت‌نام، شارژ حساب کاربری و معرفی به دوستانتان را می‌دهد.

 

refferal

سیستم معرفی (ریفرال) جدید

سیستم معرفی دوستان (ریفرال) در آینده به طور کلی عوض خواهد شد و شما به وسیله یک کد دعوت می‌توانید دوستانتان را به اسنپ دعوت کنید و هر دو یک سفر رایگان (تا سقف ۱۵٫۰۰۰ تومان) جایزه بگیرید. به زودی نحوه دعوت دوستان با سیستم جدید معرفی را آموزش خواهیم داد.

 

search-1

بهبود فرایند جستجو و جستجوی صوتی فارسی

بخش جستجوی اسنپ دستخوش تغییرات بسیار جذابی شده. با باز طراحی مجدد این قسمت شما به سادگی هرچه تمام‌تر می‌توانید مقصد خودتان را جستجو کنید. همچنین با استفاده از جستجوی صوتی (به زبان فارسی) دیگر نیازی به تایپ کردن مقصد نخواهید داشت!

 

animated-cars

نمایش زنده خودرو روی نقشه

در اسنپ ۳ شما حرکت خودروها را به صورت زنده و با انیمیشنی بسیار زیبا و حرکت روان خواهید دید.

 

number-masking-1

پنهان شدن شماره تلفن مسافر و هم‌راه

یکی از نیاز آن احساس می‌شد، حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران مسافر و هم‌راه در زمینه شماره تماس است. در نسخه سوم اسنپ تماس‌های بین مسافر و هم‌راه به صورت ناشناس و بدون نمایش شماره تلفن همراه صورت می‌گیرد.

 

sharing-ride-1

نمایش زنده سفر حین سفر

شما در اسنپ ۳ می‌توانید اطلاعات سفر خود را به صورت زنده با دیگران به اشتراک بگذارید. به طور مثال خانواده شما می‌توانند با باز کردن لینک سفر مشخصات راننده، نوع و پلاک ماشین و موقعیت مکانی شما را مشاهده کنند.

 

این امکان برای شما فراهم شده که نسخه آزمایشی اسنپ ۳ را تجربه کنید. کافیست به آدرس BetaTester@snapp.cab ایمیل بزنید تا به محض آماده شدن نسخه آزمایشی اسنپ ۳، آن را دریافت کنید.

برگرفته از
اسنپ
لینک کوتاه

دیدگاه