تلفیق قابلیت NAND و SSD دستاورد جدید درایوهای سامسونگ

نویسنده:

۱۱:۵۶:۳۶

 

درایو SSD 845DC EVO، محصول جدیدی از خانواده‌ی  SSDسامسونگ است که عملکرد بی‌وقفه و بدون تأخیر دارد و برای پاسخ‌گویی به نیازهای رو به رشد در عرصه‌ی مدیریت اطلاعات، بهینه‌سازی شده است. این درایو جامد مجهز به تکنولوژی کلاس 10 نانومتری و حافظه‌های سه لایه است و  سخت‌افزار و کنترل‌کننده‌ آن بر اساس مدل Samsung PM853T OEM که برای مراکز داده‌های عظیم ساخته شده، طراحی شده است. این اولین محصولSSD  مجهز به تکنولوژی ناند است که توسط سامسونگ عرضه شده است. تلفیق قابلیت ناند و SSD این درایوها را به برترین محصول از لحاظ مصرف کم انرژی همزمان با عملکرد فوق پیشرفته برای استفاده شرکت‌های کوچک و متوسط در بازار تبدیل کرده است.
 SSD 845DC EVOبا ظرفیت‌های 240 گیگابایت، 480 گیگا بایت و 960 گیگابایت و سرعت دریافت اطلاعات معادل 530 مگابایت در ثانیه به بازار عرضه می‌شود. این در حالی است که حجم ورودی اطلاعاتی برابر 600 TBW  را پشتیبانی می‌کند. جالب است بدانید که سامسونگ سرمایه‌گذاری در این محصول را با کمترین قیمت ممکن در نظر گرفته است که می‌تواند جایگزینی اصلاح شده مختص استفاده در مراکز داده‌ها برای محصولات مشابه که گران‌قیمت هستند، به شمار آید. سامسونگ مدعی است از آنجایی که در ساخت این درایوها از مواد متفاوتی استفاده شده است، اطلاعات ثبت شده در آن‌ها از سطح  امنیت بالاتری برخورداد هستند.
بر اساس گزارش تحقیقات بازار HS iSuppli انتظار می‌رود بازار جهانی این اس‌-اس-‌دی‌ها از رشد 30 درصدی با ارزش 9.4 میلیارد دلار در امریکا در سال 2013 به 12.4 میلیارد دلار در سال 2014 دست یابد. بر طبق این گزارش این رشد در سال 2017 به 20 میلیارد دلار خواهد رسید.

برگرفته از
قابلیت NAND و SSD
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه