انتشار اولین تریلر رسمی «دیو و دلبر»

نویسنده:

۰۳:۴۶:۱۲

 

شب گذشته اولین تریلر رسمی و بلند فیلم دیو و دلبر ساخته دیزنی با بازی اما واتسون منتشر شد.

 

تریلر جدیدترین فیلم اقتباسی دیزنی از انیمیشن دیو و دلبر منتشر شد. در این تریلر بلند همه چیز مانند انیمیشنی که در سال ۱۹۹۱ ساخته شد به نظر می‌آید. ما بالاخره شخصیت موریس پدر بل را می‌بینیم که وارد قصر دیو می‌شود و دیو او را به زندان قصرش می‌اندازد. بل که حاضر نیست پدر مریضش را در حال زجر کشیدن ببیند، حاضر می‌شود که به جای پدرش اسیر دیو باشد اما در طول داستان به خوش قلبی دیو پی می‌برد. در همین گیر و دار گستان شکارچی همه مردم شهر را بر علیه دیو می‌شوراند و آن‌ها به قصر دیو حمله می‌کنند.

کارگردانی این فیلم به عهده بیل کاندن است و اما واتسون(بل)، دن استیونز(دیو)، کوین کلاین(موریس)، لوک اونز(گستان)، ایوان مک‌گرگور(لومیر)، اما تامپسون(خانم پاتز)، ایان مک‌کلن(کاگزورت) و جاش گد(لو فو) در آن بازی می‌کنند. تنظیم آهنگ‌ها و آوازهای فیلم هم به عهده الن منکن، آهنگ‌ساز فیلم اصلی انیمشن دیو و دلبر بوده‌است. گفته می‌شود او تعدادی آهنگ جدید را به این فیلم اضافه کرده است.

 

 

تولید فیلم دیو و دلبر از سال ۲۰۱۴ آغاز شد و در اوایل سال ۲۰۱۵ اما واتسون بازی در نقش بل را پذیرفت. دیزنی بعد از اکران این فیلم، ساخت اقتباس‌هایی از انیمیشن‌های مولان و علائدین را هم در دست دارد.

«دیو و دلبر» در هفدهم مارس ۲۰۱۷ به روی پرده سینماها می‌آید.

 

 

برگرفته از
The Verge
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “انتشار اولین تریلر رسمی «دیو و دلبر»”