انیمیشن جدید پیکسار «Inside Out» ، داستانی در مورد احساسات

نویسنده:

۱۱:۵۲:۵۵

استودیو پیکسار، با داستان‌هایی چون "داستان اسباب بازی" و "وال-ای" مجموعه‌ای از زیباترین و احساسی‌ترین فیلم‌های انیمیشن را به ما ارائه داده است. شاید دلیل که این استودیو همواره جایزه‌های اسکار را می‌برد نه برای قدرت ریسک پذیری و استفاده از ایده‌های جدید، بلکه نشان دادن چیزهاییست که همه ما میتوانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم-مثل تکیه کردن بی حد و حصر انسان‌ها به تکنولوژی در انیمشن "وال-ای"، یا دادن یک اسباب بازی دلخواه به دیگری در "داستان اسباب بازی". حالا این استودیو با انیمیشن جدید خود قصد دارد اثر درخشان دیگری را به ما نشان دهد.
 
کارگردان این انیمیشن جدید «پیت داکتر»(Pete Docter) در Animation Film Festival که در فرانسه برگزار شد، نمای کلی از این فیلم ارائه و توضیح داد که داستان این فیلم در مورد تغییراتی که در ذهن یک بچه از دوران نوجوانی تا بلوغ اتفاق می‌افتد خواهد بود.
این انیمیشن پنج احساس مختلف-ترس، ناراحتی، شادی، عصبانیت و نفرت- را در غالب شخصیت‌های کارتونی معرفی و اینکه چطور این احساسات با یکدیگر در ذهن تعامل می‌کنند تا یک شخص با خاطره‌ها و تجربه‌های جدید برخورد کند را، به نمایش می‌گذارد.
داکتر کارگردان فیلم می‌گوید ایده این فیلم را از دخترش گرفته تا نشان بدهد که "وقتی بزرگ می‌شویم چیزی را از دست می‌دهیم."
داستان این فیلم در مورد «رایلی» دختر 11 ساله‌ای است که خانواده  او از محله‌ای آرام در سن فرانسیسکو اسباب کشی می‌کنند و او در این سن حساس، با ترس از تغییر از مدرسه قبلی به مدرسه جدید دست و پنجه نرم می‌کند، که این تجربه جدید باعث در هم ریختن احساسات او در ذهنش می‌شود.
این فیلم تا به اینجا نظرهای مثبتی را در Disney's D23 Expo و CinemaCon به خود جلب کرده است. این انیمشن در ژوئن 2015 اکران خواهد شد.

پریا پورمند

برگرفته از
Inside Out
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “انیمیشن جدید پیکسار «Inside Out» ، داستانی در مورد احساسات”