عناوین تجاری تحت تملک مایکروسافت

نویسنده:

۰۳:۰۲:۴۹

در اینجا این سوال وجود دارد که ردموند در نهایت قصد دارد با این عناوین چکار کند!
 عنوان تجاری Pure View که توسط نوکیا استفاده می‌شده است جهت بارزتر و مشخص‌تر کردن دوربین با کیفیت پشت یکی از مدل‌های سری Lumia یعنی Nokia Lumia 1020 بوده است.
Clear Black نام دیگریست که در حال حاضر متعلق به مایکروسافت می‌باشد. این عنوان جهت متمایز کردن صفحه نمایشی است که از نوعی تکنولوژی برای کاهش بازتاب بر روی شیشه استفاده می‌کند. در نتیجه رنگ مشکی در تصویر کاملاً مشکی دیده می‌شود که باعث بهتر شدن کنتراست صفحه نمایش و راحت‌تر شدن آن برای خواندن می‌شود.
تکنولوژی Clear Black به ویژه برای برنامه‌های کاربردی نقشه برداری بسیار مفید است.
چهار عنوان تجاری دیگر از دستگاه‌های نوکیا و خدمات آن وجود دارد که تحت تملک مایکروسافت است.
یکی از آن‌ها Asha می‌باشد که نامی است که جهت ویژگی‌های خطوط تلفن به کار می‌رود.
عنوان تجاری  Lumia که نوکیا برای طراحی ویندوز گوشی‌های هوشمند خود مورد استفاده قرار می‌داده است، اکنون به مایکروسافت تعلق دارد.
دو عنوان تجاری باقی مانده یکی Surge است که نام یکی از گوشی‌های طراحی نوکیا از سال 2009 بوده است و دیگری Mural نوکیاست که در سال 2009 جهت AT&T عرضه شده بود.
در حال حاضر مشخص نیست که چرا مایکروسافت قصد دارد عناوین تجاری استفاده شده در گوشی‌های 5 سال پیش نوکیا  را نگه دارد. تمامی این شش عنوان تجاری در حال حاضر به OY مایکروسافت موبایل تعلق دارد؛ و این نامیست که مایکروسافت برای بخشی که شامل دستگاه‌های نوکیا و خدمات آن می‌باشد انتخاب کرده است.

ماجده محمدی

برگرفته از
مایکروسافت
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه