عکس‌هایی از دنیای هنر در هفته گذشته

نویسنده:

۰۷:۳۶:۳۴

اریک کسلز ٢٥٠٠ عکس از «پا» را در کنار هم چیده و در غالب یک چیدمان بزرگ در F/STOP International Photography Festival در لایپزیک آلمان به نمایش گذاشته است. او این عکس‌ها را در سایز طبیعی چاپ کرده و بازدید کننده‌ها را تشویق می‌کند تا پا برهنه بر روی این اثر راه بروند.
 

 

دو دانشجوی معمار از دانشگاه Strathclyde این lookout point آینه‌ای را در یکی از پارک‌های ملی اسکاتلند ساخته‌اند. جنس این جعبه مکعب مانند از فولاد ضد زنگ است که باعث می‌شود این ساختار در محیط اطراف خود استتار شود.
 

با استقلال زامبیا در سال 1964، یک معلم علوم به نام Edward Makuka Nkoloso تصمیم گرفت تا یک موشک بسازد و 10 زن و مرد را به عنوان فضانورد تعلیم بدهد که در کار خود ناموفق ماند. عکاس اسپانیایی Cristina de Middel نمایشگاهی از عکس های خود در این زمینه در لندن برپا کرده است.

 

جمعی از بازدیدکنندگان فستیوال Wave and Goth در لایپزیگ آلمان که در حال عبور از یک قبرستان هستند. این فستیوال که در آلمان به (Wave-Gotik-Treffen (WGT معروف و یکی از بزرگترین فستیوال های از این دست در نوع خود است به موسیقی و هنرهای بصری می‌پردازد.

 

چیدمان هنرمند مجسمه ساز آلمانی Heinz Mack در دوسالانه معماری ونیز. این اثر که The Sky Over Nine Columns نام دارد، شامل 9 ستون حدوداً 7 متری است که با800000 قطعه موزاییک طلایی پوشیده شده‌اند.

 

Douglas Coupland هنرمند مجسمه ساز، تندیسی بزرگ از سر خود ساخته و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا آدامس های جویده شده خود را به هر شکلی که دوست دارند بر روی آن بچسبانند. این مجسمه از رزین و پولیستر ساخته شده و در محوطه Vancouver Art Gallery در کانادا به نمایش گذاشته شده‌است.

پریا پورمند

برگرفته از
دنیای هنر
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه