مدل ۲۰۱۷ مزدا سی‌ایکس- ۵ رونمایی شد

نویسنده:

۰۱:۱۱:۴۲

شرکت مزدا نه تنها ظاهری پویاتر و اسپرت‌تر برای مدل ۲۰۱۷ سی‌ایکس- ۵ طراحی کرده، بلکه رنگ بسیار جذابی را نیز برای این اتومبیل در نظر گرفته است.

ظاهراً روزهایی که مشتریان بیشتر رنگ‌های مشکی، خاکستری یا سیاه را ترجیح می‌دادند، گذشته است. شرکت مزدا نه تنها ظاهری پویاتر و اسپرت‌تر برای مدل ۲۰۱۷ سی‌ایکس- ۵ طراحی کرده، بلکه رنگ بسیار جذابی را نیز برای این اتومبیل در نظر گرفته است.

۲۰۱۷-mazda-cx-5-6

رنگ این اتومبیل که روح سرخ کریستال نام دارد، برجستگی‌های درخشان را با ژرفای بلورین ترکیب می‌کند و طراحی این اتومبیل را مورد تأکید قرار می‌دهد. این ترکیب در نهایت باعث ایجاد سطح خیره‌کننده‌ای از شفافیت می‌شود.

۲۰۱۷-mazda-cx-5-7

علاوه بر رنگ جدید، مزدا سی‌ایکس – ۵ مدل ۲۰۱۷ هم در داخل و هم در خارج کابین کاملاً جدید است. همچنین طول این اتومبیل ۱۰ میلی‌متر و ارتفاع آن ۲۰ میلی‌متر بلندتر از مدل قبلی است. با این حال، علی‌رغم این تغییرات، فاصله بین دو محور بدون تغییر مانده است.

۲۰۱۷-mazda-cx-5-9

۲۰۱۷-mazda-cx-5-10

زمانی که این شاسی‌بلند در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ ابتدا در ژاپن به فروش برسد، با دو موتور بنزینی ۲٫۵ و ۲٫۰ لیتری و یک موتور دیزلی ۲٫۲ لیتری ارائه خواهد شد. موتور دیزلی در بازار آمریکا نیز ارائه خواهد شد. این شاسی‌بلند مدت کوتاهی پس از عرضه در ژاپن در سایر نقاط جهان نیز عرضه خواهد شد.

۲۰۱۷-mazda-cx-5-11

 

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه

دیدگاه