زئوس، تلویزیون غول پیکر + ویدیو

نویسنده:

۱۲:۰۷:۵۴

تولید کنندگان تلویزیون برای تولید بزرگترین تلویزیون مصرفی موجود در بازار و قدرت نمایی خود در نمایشگاه CES به طور مداوم با هم در رقابت هستند.
این تلویزیون که نام آن را زئوس گذاشته‌اند، بسیار بزرگ است. شاید می‌بایست برای توصیف آن صفت‌های دیگری مانند عجیب غریب، عظیم الجثه و یا غول پیکر را به کار برد.
ابعاد این تلویزیون غول پیکر 1.6 میلیون دلاری؛ 370اینچ مورب است که می‌توان گفت از بزرگترین تلویزیون‌های موجود تا کنون، 3 برابر بزرگتر است؛ اما لازم به ذکر است ابعاد مافوق تصور این تلویزیون، شامل فضای مورد نیاز برای پنل  16x26 فوتی آن نمی‌شود و جدا از آن محاسبه شده است.
در حالی که صفحه نمایش‌های با طراحی سینمای خانگی، در اشکال و ابعاد مختلف و متنوع  برای چندین دهه مرکز توجه بود، اکنون تیتان زئوس، این تلویزیون بدون پایه توانسته است همه توجه ها را به سوی خود جلب نماید.
به تفسیر وب سایت تیتان، این تلویزیون چند پیکسلی، دارای وضوح تصویر 4K و صفحه نمایش آن  دارای نسبت دید 4:3 می‌باشد.
بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، قرار است نسخه فوق العاده عریض زئوس بر روی صفحه نمایش جشنواره کن در تابستان امسال مورد استفاده قرار گیرد.
در حال حاضر یک دستگاه دیگر آن نیز  بر سر در ورودی شهر Le Grand Hotel نصب شده است که از سراسر مناطق اطراف آن قابل دید خواهد بود.
بر اساس آمار اعلام شده از مرکز فروش زئوس، تا کنون تنها یک دستگاه از این تلویزیون به  فروش رفته است، آن هم به شخصی که نخواسته است نامش فاش شود.

ماجده محمدی

برگرفته از
زئوس، تلویزیون غول پیکر
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه