با دیدن این اتومبیل کانسپت بیوک آرزو خواهید کرد که به تولید انبوه برسد!

نویسنده:

۰۳:۱۰:۴۰

پس از گذشت ۱۰ ماه از رونمایی بیوک آویستا در نمایشگاه دیترویت، این اتومبیل بی‌نظیر در نمایشگاه لس‌آنجلس حضور پیدا کرد و بار دیگر شگفتی همگان را برانگیخت.

۲۰۱۶-buick-avista-concept-0

طراحی بیوک آویستا (Buick Avista ) دست‌نخورده و بدون تغییر باقی‌مانده است. اگرچه این اتومبیل کانسپت چندین بار معرفی شده، اما در نمایشگاه لس‌آنجلس نیز توجه همه را به خود جلب کرده است.

۲۰۱۶-buick-avista-concept-3

طبق گفته این شرکت، اگرچه نسخه تولیدی این اتومبیل کانسپت را در جاده‌ها نخواهید دید؛ اما زیبایی تندیس مانند، تحرک، پویایی و عملکرد پرشور این اتومبیل، الهام‌بخش نسل جدید وسایل نقلیه این شرکت خواهد بود. شرکت بیوک این اتومبیل را این‌گونه توصیف می‌کند: «یک کوپه تندیس مانند شیک و زیبا که قصد دارد از تمام پیچ‌های تند و کشیده باز نهایت استفاده را ببرد».

۲۰۱۶-buick-avista-concept-2

این اتومبیل علاوه بر طراحی خیره‌کننده‌ای که دارد، وعده بهبود تجربه رانندگی از طریق تست کنترل حرکت آهنربایی را می‌دهد. کنترل حرکت آهنربایی دقیق‌ترین کنترل حرکت بدنه را فراهم می‌آورد. این اتومبیل از یک موتور ۳٫۰ لیتری توربو دوقلوی V6 بهره می‌برد که گفته می‌شود شبیه موتوری است که در جدیدترین مدل لاکراس (LaCrosse) به کار گرفته شده است. این اتومبیل از یک جعبه‌دنده ۸ سرعتی اتوماتیک بهره می‌برد، دیفرانسیل عقب است و توانی معادل ۴۰۰ اسب بخار دارد.

۲۰۱۶-buick-avista-concept-11 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-12 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-14 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-16 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-17 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-19 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-20 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-21 ۲۰۱۶-buick-avista-concept-24

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه

دیدگاه