طرح مفهومی نیسان 2020 نسخه گرن توریزمو + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۵۸:۳۵

نسخه‌ای از آنچه نیسان در آینده با بالاترین درجه از کارایی خود به آن شبیه خواهد بود.
این طرح در جریان همکاری نزدیک با مؤسسهPolyphony Digital ، سازندگان گرن توریزمو ارائه و در نهایت عملی شد.
طرح مفهومی نیسان 2020 نسخه گرن توریزمو، به عنوان پروژه رویایی طراحان نیسان که دارای اختیاری تام و آزاد برای خلق ابرماشین رویایی خود بودند، آغاز شد. در نتیجه، این طرح مفهومی نیسان 2020 نسخه گرن توریزمو، به اینکه یک ابرماشین در آینده به چه شکل و صورت خواهد بود اشاره می‌کند.
این مدل که توسط یک تیم از طراحان جوان در مؤسسه نیسان طراحی اروپا در لندن، انگلستان خلق شده است، طوری برنامه ریزی شده که دارای پتانسیل بسیار بالایی باشد و از توان ورودی یک تیم مهندسی پیشرفته مستقر در مرکز فنی نیسان در آتسوجی ژاپن بهره برده است.
در ژوئیه 2014، علاقه مندان به صنعت اتومبیل قادر خواهند بود زمانی که این طرح برای دانلود از Gran Turismo در دسترس قرار گرفت، عملکرد و کارایی آن را از نزدیک کشف و درک نمایند، درست همانطور که در بخش‌های قبلی نسبت به حق امتیاز Nissan GT-R و Skylines اقدام نمودند. این میراث عملکرد و تعهد به انتقال شوق و هیجان به علاقه مندان و اهمیت دادن به خواسته آن‌ها، در واقع دلیل قرار گرفتن وسایل نقلیه نیسان در لیست حقوق امتیازیست.
در آخر با اطمینان می‌توان گفت که نیسان به عنوان یک متخصص در طراحی خودرو به صورت سه بعدی، حقیقتاً بر این باور است که دنیای واقعی در حال حاضر  برای پذیرفتن طرح مفهومی نیسان 2020 نسخه گرن توریزمو آماده است.
ماجده محمدی

برگرفته از
نیسان 2020
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “طرح مفهومی نیسان 2020 نسخه گرن توریزمو + ویدیو”