عرضه مدل ۲۰۱۷ هیوندای آزرا در کره

نویسنده:

۱۲:۰۴:۴۰

شرکت هیوندای مدل ۲۰۱۷ اتومبیل آزرا با نام گرندور را در کره جنوبی عرضه کرد.

۱۵۱۱۰۵۲۴_۱۳۳۹۴۹۴۳۳۶۰۶۲۰۳۹_۳۴۷۷۶۳۰۰۰۲۵۰۴۴۳۰۹۱۰_o

مدل ۲۰۱۷ آزرا که در کره جنوبی با نام گرندور و در سایر نقاط جهان با نام آزرا عرضه می‌شود، طرحی جدید دارد و با چهار رانشگر مختلف برای بازارهای مختلف عرضه خواهد شد.

در کره جنوبی گزینه‌هایی که برای رانشگر این اتومبیل مورد استفاده قرار خواهند گرفت، عبارت‌اند از یک موتور ۲٫۴ لیتری بنزینی، یک موتور ۳٫۰ لیتری بنزینی و یک موتور ۲٫۲ لیتری ۴ سیلندر دیزلی. همچنین یک موتور ۳٫۰ لیتری بنزینی V6 به نام ۳٫۰ LPi برای این اتومبیل که قرار است به‌صورت وسایل نقلیه اجاره‌ای مورد استفاده قرار گیرد، نیز در نظر گرفته شده است. مشخصات فنی و عملکردی این چهار موتور هنوز منتشر نشده است.

۱۱

در داخل کابین آزرای جدید، یک صفحه‌نمایش ۷٫۰ اینچی وجود دارد که هم از اندروید اتو و هم از اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند. صندلی راننده نیز مجهز به قابلیت حفظ حافظه است. علاوه بر این، یک پنجره سقفی بزرگ و یک شارژر وایرلس برای دستگاه‌های همراه در داخل کابین تعبیه شده است. یک سری قابلیت ایمنی نیز به صورت استاندارد در این اتومبیل ارائه می‌شود، مانند دستیار حفظ لاین، شناسایی نقطه کور فعال، هشدار جلب توجه راننده، کروز کنترل هوشمند پیشرفته و یک مانیتور دید اطراف.

۱۵۰۶۸۹۲۱_۱۳۳۹۴۹۴۴۷۲۷۲۸۶۹۲_۸۷۸۲۷۷۰۴۵۷۸۵۰۳۵۳۰۶۶_o

طراحی خارجی این اتومبیل تفاوت زیادی با مدل فعلی دارد و بیش از همیشه خاص به نظر می‌رسد؛ زیرا سپر جلو برجسته است و از چراغ‌های مختص روز تیز و چین‌های زاویه‌دار بهره می‌برد. همچنین چراغ‌های عقب جدید هستند، لوله‌های اگزوز کرومی هستند و یک سری چرخ خاص به کار گرفته شده است.

طبق گفته شرکت هیوندای، این آزرا در بازارهای مختلف سراسر جهان به جز استرالیا، اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهد شد.

۱۵۰۶۸۹۴۳_۱۳۳۹۴۹۴۲۴۶۰۶۲۰۴۸_۵۱۳۰۷۰۸۸۶۱۰۷۶۲۶۱۶۲۱_o ۱۵۱۲۳۰۵۶_۱۳۳۹۴۹۴۳۴۲۷۲۸۷۰۵_۶۹۰۲۷۹۲۱۳۳۵۲۷۳۱۴۷۳۰_o ۱۴۹۷۶۵۰۵_۱۳۳۹۴۹۴۲۴۲۷۲۸۷۱۵_۴۱۰۵۰۶۸۲۰۱۲۹۷۵۴۸۷_o ۱۵۰۶۸۹۱۹_۱۳۳۹۴۹۴۵۴۶۰۶۲۰۱۸_۳۴۸۳۷۷۷۳۳۷۶۸۹۷۵۳۹۲۸_o ۱۵۱۳۷۵۰۵_۱۳۳۹۴۹۴۵۰۹۳۹۵۳۵۵_۳۳۶۲۵۱۰۲۴۱۰۵۴۰۵۶۲۹۱_o ۱۵۱۳۷۵۱۳_۱۳۳۹۴۹۴۵۷۹۳۹۵۳۴۸_۲۹۷۲۲۹۸۶۴۳۹۵۷۶۱۱۲۶۴_o ۱۵۱۵۶۹۹۳_۱۳۳۹۴۹۴۲۳۶۰۶۲۰۴۹_۶۲۹۷۷۵۳۳۲۴۴۱۰۰۳۸۹۹۱_o ۱۵۱۵۶۸۶۰_۱۳۳۹۴۹۴۵۶۶۰۶۲۰۱۶_۱۹۵۸۲۸۲۸۴۲۱۲۴۱۱۱۲۱۲_o ۱۵۱۹۴۳۴۱_۱۳۳۹۴۹۴۴۹۶۰۶۲۰۲۳_۵۸۰۸۱۸۸۸۷۶۰۴۸۴۸۸۳۶۳_o ۱۵۱۶۷۷۰۷_۱۳۳۹۴۹۴۲۷۶۰۶۲۰۴۵_۱۱۸۸۴۷۷۶۲۶۷۵۸۳۵۳۹۹۹_o

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “عرضه مدل ۲۰۱۷ هیوندای آزرا در کره”
  1. عکسهای بسیار زیبایی بود ولی مقاله بسیار ضعیف بود. بهتر بود به جای کلمات رانشگر از موتور یا پیشرانه که رایج تر هستند استفاده می شد و به جای پنجره سقفی بزرگ پانوراما به کار برده می شد. شما تصور کنید به نمایشگاه اتومبیل برید و از فروشنده بپرسید فلان ماشین پنجره سقفی بزرگ دارد یا نه؟؟؟؟
    قطعا برای اتومبیل جدید چراغ قدیمی نمیذارن، پس اینکه چراغ های عقب جدید هستند جمله ایست بی معنی.