«جیسن موما» در نقش Aquaman

نویسنده:

۱۲:۱۱:۵۳

جیسن موما در این فیلم در نقش Aquaman،  ظاهر می‌شود. قبلاً شایعاتی در مورد اینکه موما نقشی در این فیلم بازی خواهد کرد پخش شده بود، اما از آنجایی که شرکت برادران وارنر در مورد این فیلم به شدت رازنگهدار بوده است، هیچ‌کدام نه از طرف موما و نه این شرکت تایید نشده بود.
زک اسنایدر کارگردانی Dawn of Justice را بر عهده دارد که در تاریخ 16 مه سال 2016 اکران خواهد شد. در این فیلم «هنری کَویل» در نقش سوپرمن، «بن افلک» در نقش بتمن وGal Godot  در نقش واندروُمن بازی می‌کنند. دیگر بازیگران این فیلم جس آیزنبرگ(در نقش لکس لوتر-دشمن سوپرمن)،  جرمی آیرونز(در نقش آلفرد-خدمتکار بتمن) و هولی هانتر، ایمی آدامز، لارنس فیشیورن و دایان لین هستند.


Aquaman یکی از اعضای لیگ عدالت(Justice League) در این سری داستان‌های منتشر شده توسط شرکت داستان مصور DC است و به همراه بسیاری از ابرقهرمان‌های دیگر در این فیلم به جنگ با بی عدالتی می‌پردازد. او پادشاه شهر افسانه‌ای آتلانتیس و فروانروای تمامی اقیانوس‌های زمین است و قابلیت ارتباط برقرار کردن با موجودات دریایی را دارد.
جیسن موما در فصل اول سریال محبوب کانال HBO، «بازی تاج و تخت» در نقش "کال دروگو" ظاهر شد و سپس به عنوان "کونان" در فیلم Conan the Barbarian در سال 2011 ایفای نقش کرد.

پریا پورمند

برگرفته از
جیسن موما
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه