از تلویزیون منحنی سامسونگ با کیفیت تصویر UHD در تهران رونمایی شد

نویسنده:

۰۳:۳۱:۲۹

 

تاکنون سامسونگ تنها برندی است که تلویزیون  Curved  UHD را به منظور خلق تجربه­ای بی­نظیر برای بیننده ارائه نموده است. جدیدترین و بالاترین وضوح تصویری در صنعت تولید ابزار دیداری، ویژگی پیشرفته تلویزیون Curved در صفحه نمایش خواهد بود که با کیفیت تصویر UHD ترکیب شده است. به طوری که بیننده احساس می­کند در بطن آنچه مشاهده می­نماید قرار گرفته و خود او نیز جزیی از آن تصویر است. با بهره مندی از تصاویر این تلویزیون، کیفیت تماشای تلویزیون  به سطحی افزایش داده می­شود که تا به حال تجربه نگردیده است. در واقع، بیننده مشاهده غنی­تر و با کیفیت­تری را از نظر جزییات تصویر و رنگ نسبت به سایر تلویزیون­های Curved موجود برای اولین بار تجربه خواهد نمود.
در نگاه اول به تلویزیون­های Curved سامسونگ، آنچه که بسیار متمایز جلوه می­نماید، طراحی بسیار زیبا و شعاع انحنای بهینه آن می­باشد که در سال 2014 تنها در اختیار برند سامسونگ است. جهان اطراف ما حالت تخت(Flat) نداشته و دریافت عمق چند بعدی توسط چشم غیر مسلح، بسیار ساده است. بر این اساس، تکنولوژی ساخت تلویزیون­های Curved با توجه به ساختار طبیعی چشم انسان بوده است. صفحه نمایش Curved برای خلق تجربه مشاهده  هر چه بهتر از فضا، طراحی شده است. این صفحه، به تصاویری که تماشا می­کنید عمق بیشتری داده و جزییات بیشتری از آن را ارائه می­نماید. از لحاظ فیزیکی، صفحه نمایش Curved تجربه مشاهده بیننده را بهبود می­بخشد چرا که تصاویر پخش شده از این صفحه نمایش، حواس بیننده را احاطه نموده و تمرکز او را به صورت کامل بر روی  تصویری که روی صفحه، نمایش داده می­شود، معطوف می­کند.
برند سامسونگ مناسب ترین شعاع انحنا (شعاع  4200  میلیمتر ) را بین تلویزیون­های دارای صفحه نمایش Curved ارائه می­دهد. این میزان، بهترین تجربه مشاهده را نسبت به فاصله دید معمولی 3 الی 4 متری برای بیننده فراهم می­آورد. بدین ترتیب بیننده می­تواند از مشاهده تمام صفحه نمایش Curved که نمایش تمام جزییات چهار گوشه صفحه می­باشد، بهره­مند شده و لذت ببرد. میزان انحنا در تلویزیون سامسونگ به اندازه­ای بهینه شده که فاصله دید مطلوبی را برای بیننده، از هر نقطه­ای که مایل به تماشای تلویزیون باشد، فراهم کند. بنابراین او می­تواند در هر زاویه­ای از مرکز تلویزیون بنشیند و از تماشای برنامه مورد علاقه­اش لذت ببرد. گویی در مرکز صفحه نمایش تلویزیون حضور دارد.
صفحه نمایش Curved ، کیفیت تصویر دریافتی از چهار گوشه  تلویزیون را بهبود  بخشیده و تصویری با وضوح بیشتر و دیدی گسترده­تر را در اختیار بیننده قرار داده است. دیگر الزامی به نشستن در نقطه مرکزی صفحه نمایش تلویزیون نیست. بیننده، حتی از زوایای کناری صفحه نمایش نیز، مشاهده حیرت انگیز تصاویر را در مواجهه با کمترین میزان اعوجاج، بدون از دست رفتن جزییات تصویر، تجربه خواهد کرد.


اولین تلویزیون Curved UHD  جهان شما را هیجان زده میکند
 
سامسونگ در سال   2014  تنها برندی است که تلویزیون        Curved  UHD را به منظورخلق تجربه ای بی نظیر برای بینندگان ارائه کرد. ویژگی پیشرفته Curved در صفحه نمایش که با کیفیت تصویر    UHD     ترکیب شده، جدیدترین و بالاترین وضوح تصویری در صنعت تولید تلویزیون می باشد به طوری که بیننده احساس می کند در بطن آنچه تماشا می کند قرار داشته و خود نیز جزیی از آن تصویر است. ایجاد جزییات تصویر UHD که با کمک 8 میلیون پیکسل ارائه می شود، کار آسانی نبوده است. علاوه بر این سامسونگ به این ویژگی خارق العاده، صفحه نمایش Curved را نیز افزوده است که در این صنعت بی رقیب بوده است . این تلویزیون تجربه تماشای بینندگان را به سطحی ارتقا خواهد داد که تا به حال تجربه نکرده اند  و  تجربه مشاهده غنی تری از نظر جزییات تصویر و رنگ نسبت به سایر تلویزیون های Curved برای بینندگان به ارمغان می آورد.
 
مناسب ترین شعاع انحنا
مناسب ترین  شعاع انحنا )شعاع انحنای 4.2 متر) در کنار عملکرد بهینه صفحه نمایش این تلویزیون، به شما این حس را القا می کند که گویی در بطن آنچه در محتوای تصویری اتفاق می افتد حضور دارید. پایه منحنی شکل این تلویزیون نیز بر صفحه نمایش منحنی و فوق العاده این تلویزیون تاکید می کند.
قابلیت ارتقا
فقط تلویزیون های سامسونگ هستند که در سال های آینده با استاندارد های سخت افزاری و ویژگی های تصویر سازی UHD  سازگار هستند. این فرآیند به راحتی و با متصل ساختن دستگاه قابل تعویض One Connect صورت می گیرد.
همچنین کیت ارتقا تلویزیون های سامسونگ بخش های سخت افزاری مانند پردازنده گرافیکی، حافظه و همچنین قابلیت های نرم افزاری را نیز ارتقا داده تا بدون نیاز به خرید یک تلویزیون جدید، از آخرین امکانات و ویژگی های هوشمند لذت ببرید.
 
سرعت انطباق تصویر 1200 هرتز
لذت تماشای فیلم یا برنامه ورزشی مورد علاقه تان با تمام جزییات تنها به کمک سرعت انطباق تصویر خارق العاده 1200  هرتز  تلویزیون سری 9 که توسط  تنظیمات دقیق نرخ تازه سازی تصویر ، پردازشگر سرعت تصویر و همچنین نور پس زمینه این تلویزیون  قابل دسترسی است برای شما مهیا می شود.
 
تقویت کننده خودکار عمق تصویر
تقویت کننده خودکار عمق تصویر قابلیتی خلاقانه است که با شناسایی قسمت های مختلف یک تصویر و تنطیم هوشمندانه کنتراست احساس عمق بیشتری به بیننده میدهد در نتیجه شما میتوانید از دیدن تصویری طبیعی با جزییات باور نکردنی لذت ببرید.
 
تنظیم نقطه ای رنگ مشکی
تصویر واضح تر به کمک تنظیم نقطه ای رنگ مشکی  با تنظیم دقیق ال ای دی هایی که در پشت مناطق مشکی تصویر قرار دارند کنتراستی واضح تر و نقاط تاریک عمیق تری بوجود می آورد.
تنظیم نقطه ای نور UHD
رنگ های روشن و واقعی، تمایز عمیقی ایجاد می کنند ولی برای تجربه ای عالی، مساله کنتراست نیز به اندازه رنگ و روشنایی اهمیت دارد. تنظیم نقطه ای نور UHD به شکلی هوشمند کنتراست رنگ مشکی و سفید  را بهینه کرده و برای دسترسی به نقاط مشکی عمیق، قسمت های روشن و وضوح تصویر را بهبود می بخشد.
پنل فوق شفاف
پنل فوق شفاف سامسونگ نور زائد محیط را در خود جذب کرده و مانع از انعکاس آن به چشم بیننده می شود. دیگر نگران تاثیر نور محیط برکاهش وضوح تصویر تلویزیون خود نخواهید بود.
تکنولوژی تولید تصاویر با رنگ طبیعی
تصاویر را با رنگ واقعی و طبیعی خودشان ببینید. رنگ هایی که در دیگر تلویزیون ها نمایش داده میشود اغلب از ترکیب سه رنگ قرمز ، سبز و آبی ایجاد میگردد. تلویزیون UHD سامسونگ با بهره گیری از فناوری تولید تصاویر با رنگ طبیعی با تحلیل رنگ های فرعی مانند سرخابی ، فیروزه ای و زرد رنگ هایی عمیق و به مراتب نزدیک تر به واقعیت ارائه میکند.
ارتقا  کیفیت  تصویر به UHD
با این قابلیت میتوانید براحتی تصاویر FHD، HD و حتی SD خود را در ابعاد و کیفیت یک تصویر UHD با جزییات کامل مشاهده کنید. این فرآیند  4 مرحله ای  بوسیله  تجزیه و تحلیل سیگنال‌ها و همچنین کاهش نویز تصویر انجام میشود.
 
تلویزیون هوشمند
با پردازشگر 4 هسته ای بهبود یافته و قابلیت های ویژه تلویزیون هوشمند سامسونگ محتوا تلویزیونی مورد علاقه تان را جستجو کنید ، از برنامه های کاربردی متنوع سامسونگ لذت ببرید با دوستان خود در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و خاطرات خود را به اشتراک بگذارید.
پردازنده سریع تر ،روشن شدن سریع
تلویزیون HUC9990 سامسونگ مجهز به پردازنده 4 هسته ای پیشرفته بوده که نسبت به پردازنده 4 هسته ای سال قبل 2 برابر سرعت بیشتری دارد. به کمک این پردازنده حرکت در منوهای مختلف تلویزیون هوشمند و همچنین بارگذاری برنامه های کاربردی سریعتر از قبل شده است. قابل توجه است سرعت راه اندازی تلویزیون HUC9990 ،به 1.8 ثانیه در سال 2014 کاهش یافته است که نسبت به سال 2013 کاهش قابل توجهی داشته است.
ریموت کنترل هوشمند 2014
ریموت کنترل جدید تلویزیون HUC9990 سامسونگ علاوه بر طراحی زیبا تر ، از کاربرد های بهتر نیز در مقایسه با ریموت کنترل سال قبل برخوردار است. صفحه لمسی این ریموت نسبت به سال گذشته کوچکتر شده ولی از حساسیت بالاتری برخوردار است و کاملا مانند یک موس عمل میکند. علاوه بر این کلید های دسترسی سریع برای عملکرد هایی مانند حالت فوتبالی تعبیه شده و براحتی در دسترس است.
اشتراک گذاری هوشمند
اکنون می توانید از تمام تصاویر، ویدیوها و موزیک موبایل خود روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرید. زیرا با تلویزیون های سامسونگ اشتراک گذاری محتوای موجود در موبایل از طریق برنامه کاربردی بسیار آسان است. 
 
 

 

 
مشخصات تلویزیون مدل HUC9990
 

 • تلویزیون Curved
 • کیفیت تصویر UHD   (  هشت میلیون پیکسل در صفحه )
 • انطباق تصویر 1200 هرتز
 • تلویزیون  هوشمند
 • تعامل هوشمند
 • روشن شدن آنی
 • پردازشگر چهار هسته ای  پیشرفته
 • پخش 2 محتوا  در یک تصویر
 • 3DFHD
 • قابلیت ارتقا
 • صدای خروجی 60 وات
 • اسکن تصویر 100 هرتز
 • اشتراک گذاری هوشمند
 • اتصال بدون سیم به اینترنت
 • تنظیم نقطه ای نور UHD

تلویزیون HC8880
 تلویزیون سامسونگ  سری HC8880، اولین تلویزیون Curved FHD  است که تا به حال به بازار عرضه شده است . صفحه نمایش Curved  این تلویزیون با کنتراست فوق العاده احساس تماشای بهتری از عمق تصویر را در مقایسه با تلویزیون­هایی با صفحه نمایش مسطح ارائه       می­دهد. کشیدگی و انحنای این تلویزیون، باعث می­شود تصویر آنچنان شما را در بر گیرد که خود را جزئی از آن احساس کنید. فناوری ویژه و انحصاری سامسونگ در ساخت تلویزیون­های Curved ، چشم­اندازی مطلوب از هر زاویه را به همراه وضوح و روشنایی خیره کننده در کل تصویر عرضه می­کند.
سامسونگ، مناسب­ترین  میزان انحنا (شعاع 4200) را بین تلویزیون­های دارای صفحه نمایش منحنی در بازار  ارائه می­دهد. این میزان انحنا، بهترین تجربه مشاهده را نسبت به فاصله دید معمولی 3 الی 4 متری فراهم می­آورد. در تلویزیون­های سامسونگ، میزان انحنا به اندازه­ای بهینه شده که فاصله دید مطلوبی برای بیننده از هر نقطه­ای که مایل به تماشای تلویزیون است، ایجاد می­نماید.
 
 
  از جمله دیگر ویژگی­ها و امکانات منحصر به فرد تلویزیون FHD  می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • صفحه نمایشی با قابلیت جذب نور بازتابش شده محیط بر روی سطح تلویزیون جهت بهبود هرچه بیشتر کیفیت تصویر
 •   قابلیت­های هوشمند مانند امکان تماشای هم­زمان فیلم و جستجو در اینترنت در یک صفحه
 •  کیفیت تصویر با انطباق 1000 هرتز که به معنی قابلیت پخش سریع­ترین تصاویر به خصوص بازی­های فوتبال می­باشد
 •  به همراه صفحه نمایش  Curved  

این تلویزیون را از تمامی تلویزیون­های Curved   متمایز می سازد.
 
 

مشخصات تلویزیون HC8880

 •  صفحه نمایش Curved
 • انطباق تصویر 1000 هرتز
 • تلویزیون هوشمند
 • امکان تعامل هوشمند
 • روشن شدن آنی
 • پردازشگر چهار هسته­ای  پیشرفته
 • پخش 2 محتوا  در یک تصویر
 • قابلیت ارتقا
 • 3DFHD
 • صدای خروجی 40 وات
 • اسکن تصویر 200 هرتز
 • اشتراک گذاری هوشمند
 • اتصال Wireless به اینترنت
 • تنظیم نقطه­ای نور فوق پیشرفته
برگرفته از
Samsung Curve UHD
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه