به روح اعتقاد دارید؟ دوست دارید ارواح را ببینید؟

نویسنده:

۰۸:۳۷:۳۰

با این که عینک خاصی برای رؤیت ارواح ناآرام و بیقرار وجود ندارد اما شما می‌توانید بهترین روش‌ها را برای مشاهده آنها پیدا کنید. اگر جایی را پیدا کنید که ارواح در آنجا مأوا گزیده‌اند، می‌توانید برای شکار آنها برنامه‌ریزی کنید. اما قبل از شکار، باید یاد بگیرید که آنها را چطور ببینید و کجاها به دنبالشان بگردید. بعد تصمیم به شکار یا صحبت کردن با آنها بگیرید. این یک تجربه فراموش نشدنی و وحشتناک خواهد بود که اگر امتحان کردید دوست داریم با ما به اشتراک بگذارید.

پیدا کردن بهترین مکان‌ها برای مشاهده ارواح

aid650267-900px-650267-1

مرحله اول: به اماکنی بروید که فکر می‌کنید ارواح آنجا هستند. مکانی تاریخی، جایی که پر از فراز و نشیب و رخداد‌های گوناگون بوده، پر از اتفاقات ناگوار یا اتفاقات خوش بوده را پیدا کنید. خانه‌هایی که نسل‌های زیادی در آن زندگی می‌کردند، بیمارستان‌های قدیمی یا ساختمان‌های عمومی، کشتی‌های جنگی، پانسیون‌ها و اماکن تاریخی دیگر معمولاً جاهایی هستند که ارواح در آن مأوا دارند. شهرهایی مانند پاریس، لندن، نیواورلان و برخی از شهرهای ژاپن مکان‌های تسخیرشده خاصی دارند زیرا وقایع تاریخی زیادی را پشت سر گذاشته‌اند.

کمتر احتمال دارد در جاهایی مثل فروشگاه‌های زنجیره‌ای، پاساژ یا آپارتمان‌های نوساز ارواح را ببینید زیرا رخدادهای تاریخی یا عاطفی کمتری را در تاریخ خود دارند. باید به دنبال جایی باشید که از لحاظ روانی یا ذهنی شدیداً تکان‌دهنده باشند و مدام گذشته را به یاد شما بیندازند.

aid650267-900px-650267-2

مرحله دوم: به دنبال اماکن محلی باشید. گاهی اوقات لازم نیست برای دیدن ارواح خیلی راه دوری را بپیمایید. همین اطراف محل زندگی خود را بگردید. حتماً جایی را پیدا خواهید کرد. به کتابخانه بروید و کتاب‌هایی را پیدا کنید که در آنها از مکان‌های مشاهده ارواح صبحت به میان آورده است. اول از همه با مسئول کتابخانه صحبت کنید تا شما را راهنمایی کند. فهرستی از مکان‌ها را تهیه کنید و وقتی هوا تاریک شد کار خود را شروع کنید.

اگر در روستا زندگی می‌کنید، دور و اطراف محل‌های تقاطع، خطوط راه آهن، پل‌های متروکه، قبرستان‎‌های قدیمی یا محل‌های وقوع قتل یا مرگ را بگردید.

aid650267-900px-650267-3

مرحله سوم: اگر در امریکا زندگی می‌کنید به دنبال مکان‌هایی باشید که سابقه تسخیر ارواح را در تاریخ خود دارد:

  • هتل استنلی در ایست پارک کالیفرنیا که اتاق شماره ۲۱۷ آن که سابقه شکار ارواح دارد برای استفان کینگ الهام‌بخش ساخت ترسناک‌ترین فیلم کلاسیک به نام Shining بوده است.
  • فروشگاه لفیت بلک اسمیت در نیواورلان لس‌آنجلس که می‌توانید در رستوران آن لم دهید و هنگام صرف یک نوشیدنی خنک روح یک یا دو دزد دریایی را رویت کنید.
  • ندامتگاه ایالت شرقی در فیلادلفیا نیز یکی دیگر از مکان‌هاست. این زندان که اکنون بسته است اما در گذشته ارواح ساکنین قبلی‌اش بودند و در آنجا زندگی می‌کردند.

 

aid650267-900px-650267-4

مرحله چهارم: در سراسر دنیا بگردید و ببینید کجاها می‌توانید ارواح را ببینید. از جنگل آئوکیگاهارا که جنگل خودکشی نام دارد و بیش از ۵۰۰ نفر از سال ۱۹۵۰ به بعد در آنجا کشته شده‌اند تا برج لندن، زندان بدنام قرون وسطای انگلستان، دنیا پر از امکانی است که مشهور به رؤیت ارواح هستند. این امکان را هم ببینید:

  • تیمارستان Beechworth در ویکتوریای استرالیا که ۹ هزار نفر از بیمارانش در تاریخ این مرکز از سال ۱۸۶۷ تا ۱۹۹۵ مرده‌اند.
  • باشگاه Hell fire در مونت پلیر هیل ایرلند که قبلاً به عنوان خانه ارواح ساخته شده بود اما سابقه طولانی در مراسم شیطان پرستی و دیگر جادوگری‌های مربوط به احضار ارواح دارد.
  • صومعهBorley Rectory  در سادبری انگلستان همه چیز دارد. یک رابطه عاشقانه و غم‌انگیز بین یک راهبه و یک راهب؟ خودتان ببینید! این صومعه مرموز و وحشتناک روی یک قبرستان قدیمی کاهنان ساخته شده است؟ خودتان ببینید! این خرابه مشهورترین مکان تسخیر ارواح در انگلستان است.
  • تالارRose Hall  در جامائیکا که روح یک راهبه جادوگر آنجا را تسخیر کرده است و روی دیوار لکه‌های خون ظاهر و ناپدید می‌شوند و با این وجود هنوز شما می‌توانید آنجا اقامت کنید. اگر می‌خواهید شب را در چنین جایی سپری کنید و به صبح برسانید بهتر است بدانید که جایی هستید که یک زن سه شوهر خود را شکنجه داده و انسان‌ها را قربانی کرده ‌است.

 aid650267-900px-650267-5

مرحله پنجم: به دنبال مکانی باشید که یک رخداد ناگوار در آنجا اتفاق افتاده است. همان طور که گفتیم لازم نیست برنامه یک سفر طولانی را بریزید تا ارواح را پیدا کنید. به دنبال مکان‌هایی باشید که رخدادهای روانی یا عاطفی زیادی را در تاریخ خود دارد؛ مکان‌هایی که ارواح دلیلی برای ترک نکردن و استقرار در آنجا داشته باشند. مکان‌های قتل و کشتار، زندان‌ها و دیگر اماکن تاریخی که دوست دارید برای شکار ارواح بگردید را خودتان بررسی کنید.

aid650267-900px-650267-6

مرحله ششم: به قبرستان بروید.

wm_11220022_1 stanley-hotel-haunted3 rose_hall_great_house_montego_bay_true_jamaica_tours__07102_zoom maxresdefault lafittes_blacksmith_shop-bourbon_street-french_quarter-new_orleans ۶۷_۱distant_memories___eastern_state_penitentiary___philadelphia__pa ۹۵ab4d071c8fd5c9657f9244219c85b3 ۶۴۰۴۷۸۷_orig confessions-borley-ruins

برگرفته از
wikiHow
لینک کوتاه

دیدگاه