تارانتینو داستان «جانگو» و «زورو» را می‌نویسد

نویسنده:

۰۸:۰۹:۲۸


کوئنتین تارانتینو با تصمیمی عجیب بار دیگر به دنیای جانگو باز می‌گردد. این کارگردان مشهور، قصد دارد تا در نوشتن داستان مصوری با محوریت شخصیت جانگو فریمن(قهرمان فیلم Django Unchained که با کارگردانی او در سال 2012 اکران و برنده جایزه اسکار شد) و قهرمان معروف زورو همکاری کند. این سری کتاب‌ها در ادامه فیلم جانگو هستند و توسط دو شرکت  DC Entertainment و Dynamite Entertainment منتشر خواهند شد.

جانگو/زورو توسط تارانتینو و مت واگنر(نویسنده داستان‌های مصور زورو) نوشته می‌شود و واگنر متن نهایی را خواهد نوشت. تارانتینو می‌گوید: " من در مورد این فرصت و اینکه با مت کار کنم بسیار بسیار هیجان زده‌ام. من داستان‌های زورو نوشته او را خوانده‌ام و این مرا ترغیب کرد تا به این نتیجه برسم که پیوستن این دو کاراکتر به یکدیگر در یک داستان فکر خوبی است. داستانی که ما برای این دو کاراکتر در نظر گرفته‌ایم فوق‌العاده است و فصل جدیدی برای این دو شخصیت خواهد بود."
داستان اصلیDjango Unchained  در سال 2013 به شکل کتاب مصوری با 7 قسمت از شرکت DC Entertainment منتشر شد. نویسنده و تهیه‌کننده این پروژهReginald Hudlin  بود و R.M. Guera این کتاب را تصویرسازی کرده‌است. هادلین که در پروژه جانگو/زورو به عنوان ویراستار کار خواهد کرد می‌گوید: "این اولین بار است که تارانتیو سرنوشت و داستان یکی از شخصیت‌های فیلم‌هایش را ادامه خواهد داد."
به گفته مدیر شرکت Dynamite Entertainment داستان مصور جانگو/زورو پروژه ای رویایی است و یکی از مهم‌ترین پروژه‌های سال خواهد بود. انتشار این داستان مصور برای نیمه دوم سال 2014 برنامه‌ریزی شده‌است.

پریا پورمند

برگرفته از
جانگو
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه