حالت فوتبال تلویزیون‌های سامسونگ

نویسنده:

۱۰:۱۷:۱۴


سامسونگ ویژگی حالت فوتبال را برای ارتقا تجربه دیداری  تصاویر ورزشی و به ویژه ورزش فوتبال ارائه کرده است. با روشن نمودن این حالت گویی در استادیوم حضور دارید و هیجان مشاده فوتبال را هم از لحاظ دیداری و هم شنیداری به صورت واقعی تجربه میکنید.
 با روشن نمودن ویژگی حالت فوتبال از منوی اصلی تلویزیون، بهترین تنظیمات از لحاظ رنگ و کنتراست و سایر ویژگی های بهبود دهنده کیفیت تصویر و همچنین تجربه شنیداری هیجان صدای استادیوم  برای تماشای یک مسابقه فوتبال فعال می شود که  به صورت پیش فرض و توسط خود شرکت سامسونگ طراحی شده است.
برای ارتقای تجربه کاربری و همچنین حس لذت واقعی تمام لحظات بازی فوتبال با ویژگی  حالت فوتبال تلویزیون  های سامسونگ  قادر خواهید بود هر لحظه از فوتبال را برای خود ضبط کرده و با پخش مجدد  و بزرگنمایی آنها جزییات دقیق تری از صحنه به وقوع پیوسته مثل صحنه انجام خطا یا صحنه از خط گذشتن توپ یا وقوع آفساید و … را مشاهده کند.  همچنین قادر خواهید بود صدای ضبط شده را بر روی صحنه های مهم ضبط شده به طور همزمان به اجرا بگذارید و بدین ترتیب هیچ لحظه ای از هیجان بازی را از دست ندهید.
 

 

 
ضبط صدا و تصویر
سامسونگ در تلویزیون های سال 2014 خود، اقدام به ارائه دو سرویس ویژه تحت عناوین ضبط تصویر و صدا نموده که در نوع خود بی نظیر هستند و پیش از این نیز توسط هیچ شرکتی ارائه نشده است. به کمک این ویژگی ها، می توانید به جزییات بیشتری از تصویر و صدا دسترسی داشته باشید.
به منظور استفاده از این امکانات، پس از متصل ساختن حافظه خارجی به تلویزیون، گزینه
  Screen &Sound Capture را از منوی اصلی تلویزیون یا از قسمت Tools فعال می کنیم. سپس از کلیدهای میانبر زرد (C) برای ویژگی  ضبط  تصویر  و از کلید میانبر آبی (D) برای ویژگی ضبط صدا استفاده می کنیم. می توانیم موارد ضبط شده را با فعال سازی گزینه های Photo و  Music از روی حافظه خارجی مشاهده کنیم.
 
ضبط تصویر
با باز کردن پوشه ای که تصاویر ضبط شده در آن قرار دارد (در صورتیکه بیش از یک تصویر ضبط شده داشته باشیم) می توانیم این تصاویر را یک به یک و به صورت دستی یا به صورت نمایش اسلاید به همراه افکت های مختلف، با سرعت های مختلف و حتی با افزودن موزیک متن انتخابی خودمان، تماشا کنیم. می توانیم تصویر ضبط شده را بزرگنمایی کنیم و جزییات بیشتری از قسمت های مختلف آن تصویر را ببینیم یا حتی تصویر ضبط شده را در جهت دلخواه بچرخانیم. دسترسی به موارد یاد شده با فشردن کلید Tools در زمان اجرای تصاویر ضبط شده امکان پذیر است.
با فشردن کلید Setting از منوی Tools در زمان نمایش تصاویر ضبط شده، می توانیم نوع تنظیمات برای نمایش تصویر (فیلم، پویا، استاندارد) را انتخاب کنیم و همچنین اطلاعاتی در خصوص تصویر ضبط شده مانند حجم فایل، نام فایل، تاریخ ایجاد شدن فایل، وضوح تصویر و محلی که تصویر در آن ذخیره شده بدست آوریم.
 
 
ضبط صدا
برای دسترسی به فایل های صوتی ضبط شده، باید گزینه Music را در بخش انتخاب فایل های موجود در حافظه خارجی انتخاب کنیم. در زمان اجرای فایل صوتی ضبط شده می توانیم تنظیمات صوتی از قبیل نوع صدای خروجی(فیلم، موزیک، استاندارد، صدای تقویت شده) را انتخاب کرده و گزینه تکرار برای همه فایل ها یا یک فایل مشخص شده را داشته باشیم. همچنین می توانیم فایل های صوتی دلخواه را از بخش Options انتخاب و اجرا کنیم تا مجبور نباشیم همه فایل های ضبط شده را گوش دهیم.

برگرفته از
تلویزیون‌های سامسونگ
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه