ال‌جی برای حرفه‌ای‌های تصویر: اولین مانیتور 34 اینچ IPS UltraWide در دنیا با نسبت تصویر 21:9

نویسنده:

۰۳:۴۹:۲۰


هنرمندان امروزی به جای بوم نقاشی بر مانیتورهای خود تکیه دارند تا تصورات و خلاقیت خود را بازتاب دهند. پس، جای تعجب نیست که مانیتورها تحت آزمایشات سخت و دقیقی قرار می‌گیرند تا عملکرد‌های آنها مورد آزمایش و ارزیابی قرار گیرد زیرا قابلیت‌های یک ماینتور می‌تواند با هر متخصص و کارشناس تصویر در ایجاد یک شاهکار هنری واقعی با چالش‌های زیادی مواجه شود.
اکنون در عصر مدرن امروز، هنرمند نقشگر می‌تواند به یک عکاس، طراح گرافیک و ویرایشگر ویدئو مراجعه کند! آنها فراتر از مرزهای خلاقیت می‌روند تا تصاویری زیبا، با ریزه‌کاری‌های دقیق و تخیلی خلق کنند. این تصاویر در فرمت‌های گوناگون عرضه می‌شوند؛ مانند ثبت لحظه‌ای در ابدیت به وسیله عکاسی و با ترکیب فناوری و هنر از طریق طراحی‌ها و تصاویر متحرک در فرمت ویدئو.
برای لئوناردو داوینچی‌های قرن 21، ابزارهای مورد نیاز کمی متفاوت از بوم و جعبه قلم‌مو است. تنها چیزی که نیاز است اولین مانیتور 34 اینچ IPS UltraWide در دنیا با نسبت تصویر 21:9 محصول ال‌جی است.
ال‌جی پرفروش‌ترین برند جهانی در فروش مانیتورهای 21:9 است و عنوان بهترین کیفیت تصویر در مانیتورها از جوایز TIPA در سال 2014، یکی از تأثیرگذارترین انجمن‌های مطبوعاتی تصویربرداری و عکاسی، کسب کرده است. این شرکت محصول شاخصش را با وضوح UltraWide QHD (1440×3440) به شما حرفه‌ای‌ها و متخصصان تصویر معرفی می‌کند.


برگرفته از
IPS UltraWide
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه