توان مدل ۲۰۱۷ لامبورگینی اونتادور اس افزایش می‌یابد

نویسنده:

۰۸:۵۴:۴۱

شرکت لامبورگینی در سال ۲۰۱۷ یک مدل دیگر از اونتادور با نام اونتادور اس را عرضه خواهد کرد که توان بیشتری دارد.

اتومبیل اونتادور (Aventador ) در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و با توجه به این که تولید این اتومبیل به این زودی‌ها متوقف نخواهد شد، حالا مدل جدیدی با ظاهری جدید در دست ساخت است. اتومبیل مورسیلاگو (Murcielago ) که اونتادور جایگزینش شد، به مدت ۹ سال تولید شد. مدل اونتادور اس با ظاهری جدید و توانی بیشتر از ۶۹۰ اسب بخار که توسط یک موتور ۶٫۵ لیتری V12 تولید می‌شود، در سال ۲۰۱۷ ارائه خواهد شد.

lamborghini-aventador-facelift-002

هنوز معلوم نیست این اتومبیل چه مقدار افزایش توان خواهد داشت؛ اما با در نظر گرفتن توان ۷۴۰ اسب بخاری اونتادور اس وی، احتمالاً افزایشی معادل ۲۰ اسب بخار خواهد داشت که توان این اتومبیل را به ۷۱۰ اسب بخار خواهد رساند. شرکت لامبورگینی در گذشته نیز اونتادوری با توان ۷۱۰ اسب بخار فروخته است که همان نسخه مختص سالگرد ۵۰ سالگی این شرکت است.

lamborghini-aventador-facelift-006

عکس‌هایی که به صورت پنهانی از این اتومبیل تهیه شده، نشان می‌دهد که اونتادور اس طرحی متفاوت و چند تغییر جزئی اما مهم دارد. ظاهراً در قسمت جلو، طرز قرارگیری هواکش‌ها تغییر کرده و یک هواکش دراز و باریک طرح لانه‌زنبوری در قسمت پایین دیده می‌شود. ورودی‌های بزرگ شش‌ضلعی جای خود را به دو ورودی کوچک‌تر داده‌اند که توسط یک تیغه از هم جدا می‌شوند.

lamborghini-aventador-facelift-016

در امتداد چرخ‌های عقب، ورودی‌هایی که از اونتادور اس وی الهام گرفته شده، از شانه‌های اتومبیل دیده می‌شوند. در قسمت عقب، یک دیفیوزر با ظاهری جدید و متهاجم میزبان یک اگزوز بزرگ با طراحی جدید است. احتمالاً به زودی شاهد اخبار جدیدی در مورد این اتومبیل خواهیم بود.

lamborghini-aventador-facelift-003 lamborghini-aventador-facelift-004 lamborghini-aventador-facelift-007 lamborghini-aventador-facelift-008 lamborghini-aventador-facelift-009 lamborghini-aventador-facelift-014

برگرفته از
autoexpress
لینک کوتاه