این جزایر بهشت‌های روی زمین هستند!

نویسنده:

۱۲:۰۱:۱۳

رویایی‌ترین، لوکس‌ترین و شگفت‌انگیزترین جزایر مناطق گرمسیری دنیا که حتماً باید ببینید.

یکی از بهترین نقاط برای سپری کردن تعطیلات جزایر گرمسیری است. در اینجا، فهرستی ارائه می‌دهیم از مقاصدی که برخی از آنها چندان هم مشهور نیستند اما دیدنشان به تمام عمر می‌ارزد.

با اینکه برخی از این جزایر در کشورهای توسعه‌یافته با سیستم حمل و نقل پیشرفته است اما بعضی از آنها نیز هنوز چرخ‌دستی یا گاری برای حمل و نقل مسافران دارند. بیشتر این سرزمین‌های بهشت‌مانند در اقیانوس هند، اقیانوس آرام جنوبی و کارائیب هستند. همه این جزایر سواحل سفید، آب‌های کریستالی  شفاف و درختان نخل دارند. صندلی‌های برای لم دادن در اطراف ساحل پراکنده است تا بتوانید هر جا که می‌خواهید استراحت کنید و از مناظر لذت ببرید.

جزیره کوچک بکر و ناب کورن؛ الماس نهفته نیکاراگوئه

۰۰۱

جزیره کورن در ۷۲ کیلومتری خشکی نیکاراگوئه واقع شده و یکی از جزایر گرمسیری اصلی کارائیب است. اسب‌سواری، غواصی با ماسک و غواصی با کپسول اکسیژن از سرگرمی‌های این جزیره‌اند.

زیبایی جزایر مالت در غودش در انتظار شماست

۰۰۲

غودش یک جزیره کوچک در مدیترانه است که با قایق‌سواری ۲۰ دقیقه تا آنجا فاصله است. در این جزیره هم هتل هست هم ویلا؛ ویلاهایی مجهز به استخر با قیمت خیلی مناسب. بهترین غذاهای غودش را می‌توان با کمترین قیمت خرید. باغ، موزه و کلیساهای کوچک از جاذبه‌های توریستی این جزیره‌اند. گردشگران می‌توانند به اسب‌سواری و صخره‌نوردی در جزیره بپردازند.

جزیره بکر کان دائو ویتنام

۰۰۳

جزیره کان دائو تا شهر هوچی‌مین ۴۵ دقیقه با پرواز فاصله دارد. این جزیره دورافتاده مکانی عالی برای تمرین یوگاست زیرا محیطی بسیار آرام دارد. غواصی با کپسول اکسیژن یکی از سرگرمی‌های این جزیره است. هنوز سازندگان به این جزایر نزدیک نشده‌اند به همین دلیل مرداب‌ها دست‌نخورده باقی مانده‌اند. گردشگرانی که نمی‌خواهند هتل بگیرند، می‌توانند کنار ساحل عمومی اقامت کنند.

افسون سیشل آفریقا در انتظار شماست

۰۰۴

جزیره سیشل حدود ۱۵۰۰ کیلومتر با زمین‌های آفریقا فاصله دارد. منحصربه‌فرد بودن این جزیره همتای هیچ جزیره دیگری در دنیا نیست. هنوز گاری‌هایی که گاوها حرکتشان می‌دهند به عنوان وسیله‌ای برای حمل و نقل استفاده می‌شود. غواصی با ماسک و با کپسول اکسیژن و همین طور گردش در اطراف جزیره از سرگرمی‌های لذت‌بخش این جزیره است.

تاها را ببینید؛ جواهر اقیانوس آرام جنوبی

۰۰۵

جزیره تاها که نزدیک بورابورا تاهیتی واقع شده جواهر اقیانوس آرام جنوبی است. انواع غواصی از سرگرمی‌های این جزیره است. پرواز با هلی‌کوپتر و مشاهده جزیره از بالا نیز یکی دیگر از جذابیت‌هاست. خانه‌های ییلاقی که روی آب ساخته شده‌اند از استراحتگاه‌های این جزیره هستند.

کشف اسرار جزیره اونو فیجی

۰۰۶

یک ساعت و نیم طول می‌کشد تا از کاناوُو با قایق به جزیره اونو برسید. اینجا دروازه ویلاهای پوشالی و کاهی برای گردشگرانی است که می‌خواهند اوقات خوشی را سپری کنند. غواصی و ماهیگیری از سرگرمی‌های این جزیره‌اند.

دور از خانه در هوآ هین تایلند

۰۰۷

یکی از انگشت‌شمار مکان‌هایی که استراحتگاه‌های لوکس و اشرافی دارد هوآهین است. آفتاب گرفتن کنار ساحل یا گلف از فعالیت‌های سرگرم‌کننده در این  جزیره است.

وانائوتو و منزلگاه‌های لوکس و رویایی

۰۰۸

این جزیره زیبا در ۱۶۰۰ کیلومتری ساحل استرالیاست. زیبایی حقیقی این جزیره را می‌توان از بالا مشاهده کرد. نمای نزدیک موجودات زیر آب و غواصی از جذابیت‌های توریستی این منطقه است.

در مالدیو بهشت زمینی را تجربه کنید

۰۰۹

مالدیو بیش از ۱۱۹۰ جزیره کوچک دارد. ۱۰۵ تا از این جزایر استراحتگاه‌های لوکس دارد و ۲۰۰ تا مسکونی هستند. این دیگر به خود شما مربوط است که کدام جزیره را انتخاب کنید. همه آنها جذابیت‌های مشترکی دارند: سواحل شنی سفید، آب کریستالی و شفاف و رقص درختان نخلی که با وزش باد این سو و آن سو می‌روند.

جزیره ایستر: اشرافیت در مکانی خیالی

۰۱۰

فرودگاه بین‌المللی ماتاوِری نقطه ورود مسافران به جزیره ایستر است. هتل‌های لوکس زیادی وجود دارد که برای اقامت در این جزیره می‌توانید انتخاب کنید. مجسمه‌های باستانی که از جای جای این زمین سر برآورده‌اند جذابیت فریبنده‌ای برای گردشگران دارند.

بهترین استراحتگاه‌ها در جزایر پرنتیان

۰۱۱

اگر به دنبال بهترین جا برای استراحت می‌گردید و می‌‌خواهید از دیدن پیچ و تاب‌های درختان نخل لذت ببرید دنبال جای دیگری به جز جزایر پرنتیان نباشید. این جزیره بهشت روی زمین است و می‌توانید از آرامش ذاتی آن لذت ببرید.

به سامبا خوش آمدید؛ اینجا بهشت اندونزی است

۰۱۲

این جزیره که روزی به ساندال‌وود معروف بود به راستی خود بهشت است. اگر تماشای پرندگان را دوست دارید، عاشق این جزیره می‌شوید زیرا بیش از ۲۰۰ گونه پرنده دارد.

در جزایر سامبا، نیهی واتو، خود آرامش را تجربه کنید

۰۱۳

این جزیره حدود ۵۶۰ جریب است. از اسب‌سواری، غواصی و تماشای پرندگان در این جزیره نهایت لذت را ببرید.

بهشت اقیانوس هند: جزیره رودریگِس

۰۱۴

بهترین کایت‌سواری را اینجا تجربه کنید. آرامشی که این جزیره دارد برای از بین رفتن استرس کافیست.

موریس: چندین کیلومتر آن طرف‌تر از ساحل آفریقا

۰۱۵

این جزیره حدود ۱۹۰۰ کیلومتر از قاره آفریقا فاصله دارد. جزیره پورت لوییس گردشگران بیشتری دارد.

دنبال بهترین جا برای غواصی هستید؟ مافیا بهترین جزیره است

۰۱۶

جزیره مافیا یکی از افسانه‌ای‌ترین مکان‌های دنیا برای سپری کردن تعطیلات است. این جزیره از بهترین جزایر برای غواصی است. بخشی از حیات وحش عجیب این جزیره کوسه‌نهنگ است.

کیلالی: فرسنگ‌ها دور از خانه

۰۱۷

کیلالی یکی از جزایر خصوصی موزامبیک است. زندگی آبزیان در اینجا یکی از بهترین‌هاست. غواصی و کایاک یکی از تفریحات جذاب است.

جزیره کایکاس در میامی فلوریدا

۰۱۸

غواصی بلد نیستید؟ مستقیم به کایکاس بروید و در اسنوبا آموزش ببینید. اسنوبا یکی از متفاوت‌ترین غواصی‌هایی را دارد که به دلیل کم بودن احتمال خطر نیاز به هیج گواهینامه یا مجوزی ندارد.

ترک، یک جزیره گرمسیری نه چندان دور از کایکاس

۰۱۹

شن‌های سفید این ساحل اغواکننده‌اند به همین دلیل یکی از رویایی‌ترین مکان‌ها برای ازدواج، دریانوردی، غواصی و شنا هستند. گویا مراسم ازدواج خصوصی آنجلینا جولی و براد پیت هم در این جزیره برگزار شده است.

زیبایی صخره‌های مرجانی و جزایر مرجانی بلیز را تجربه کنید

۰۲۰

بلیز در جزایر کارائیب واقع شده است. زیبایی بلیز به دلیل وجود صخره‌ها و جزایر مرجانی و مناظر چشمگیر آن است.

 

برگرفته از
dozenlikes
لینک کوتاه