جان‌سخت‌های ٥ اینچ پاناسونیک

نویسنده:

۱۰:۱۸:۱۵

این روزها معرفی یک تبلت 5 اینچ ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، آن هم در زمانی که نمایشگر تلفن‌های هوشمند به 6 اینچ هم می‌رسد؛ مثل LG G Flex. اما پاناسونیک با اعتماد به نفس کامل دو تا از آنها را معرفی کرده است. یکی از آنها با سیستم‌عامل اندروید اجرا می‌شود و دیگری با ویندوز 8.1 . البته، هر دوی این تبلت‌ها قیمت بالایی دارند.
از طرف دیگر، هر دو تبلت بسیار قدرتمند و جان‌سخت هستند و می‌توانند در برابر سقوط از ارتفاع 3 متری جان سالم به در ببرند. در واقع، این قابلیت بالاتر از استانداردهای نظامی MIL-STD-810G برای میزان استقامت قطعات یا سوانح است.
پاناسونیک Toughpad FZ-E1 گوشی ویندوزی و Toughpad FZ-X1 گوشی اندرویدی (4.2.2 Jelly Bean) پاناسونیک است. اولین گوشی در ماه آگوست و تنها با قابلیت وای-فای به قیمت 1899 دلار به فروش می‌رسد. گوشی دیگر با قابلیت تلفن و پهنای باند موبایل در ماه اکتبر و با قیمت 1999 دلار فروخته خواهد شد.
هر دو تبلت کاملاً ضد گردوغبار هستند و می‌توانند تا یک‌ متر و نیم به مدت نیم ساعت زیر آب فرو روند. این تبلت‌ها به طور معمول در دمای 4 درجه فارنهایت زیر صفر تا 140 درجه به خوبی کار می‌کنند زیرا گرم‌کن یا هیتر در آنها تعبیه شده است.
تبلت‌های 5 اینچ پاناسونیک در برابر لرزش، ارتفاع و رطوبت شدید مقاوم هستند. پاناسونیک 14 ساعت استفاده مداوم از این گوشی را تضمین کرده است. باتری این تبلت‌ها ظرف یک ساعت پس از خالی شدن تا 50 درصد شارژ می‌شوند.
تبلت‌های جان‌سخت پاناسونیک از تأییدیه امنیتیFIPS 140-2 Level 1  برخوردارند و نمایشگرهای HD آنها زیر نور آفتاب خوانایی خوبی دارد و می‌تواند با دستکش هم عمل کند.
به جرئت می‌توان گفت که نظامیان یا افرادی که در شرایط خاص جوی کار می‌کنند از طرفداران پروپاقرص این تبلت‌ها خواهند شد.سعیده اکبری

برگرفته از
پاناسونیک
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه