ساندار پیچای: همکاری نزدیک گوگل با سامسونگ

نویسنده:

۰۸:۱۲:۰۰


گزارشات به گونه‌ای بود که انگار سامسونگ با گوگل سر جنگ دارد اما اکنون ساندار پیچای به شما می‌گوید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.
 
ساندار پیچای با Bloomberg Businessweek  از رابطه بین گوگل و سامسونگ حرف زد. او گف : «سامسونگ خیلی از ما دور بود که بخواهیم با او مشارکتی داشته باشیم. به همین منظور سفری به کره‌ جنوبی داشتم تا رابطه‌ای مستقیم و نزدیک با این برند داشته باشم.»
 
البته بسیاری از جنبه‌های این ملاقات هنوز مبهم است و پیچای در مورد این که طی جلساتش با سامسونگ چه صحبت‌هایی رد و بدل شده است چیزی نگفت اما این جلسات سرآغاز جلسات زیادی خواهد بود که از آوریل 2013 شروع شده است. در نهایت، اوایل این ماه بود که سامسونگ شروع به پررنگ کردن محتوای Google Play در صفحه‌نمایش محصولات خود کرد.
 
پیچای در مورد تایزن هم صحبت کرد و گفت همه مشکلاتی که بین گوگل و سامسونگ بود برطرف شده است. به عقیده او، بهترین راه برای ممانعت چشم‌پوشی از اندروید به بهای تایزن این است که اندروید "انتخاب بهتر" شود. این پیاده‌سازی به نوعی خواهد بود که خود مشتریان اندروید را به تایزن ترجیح خواهند داد. سامسونگ باید به اندروید وفادار بماند. این گونه است که به واقعیت خواهد پیوست.

سعیده اکبری

برگرفته از
Google
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه