یک نام جدید برای فروشگاه مجازی برنامه‌های کاربردی سامسونگ

نویسنده:

۰۹:۵۰:۰۳

این فروشگاه مجازی، که هم اکنون Samsung Apps نامیده می‌شود، از اول جولای به Samsung Galaxy Apps تغییر نام پیدا خواهد کرد.
با اینکه هنوز سامسونگ اعلام نکرده است که علت این تغییر نام چیست اما به احتمال زیاد به گوشی هوشمند تایزنی Samsung Z مربوط می‌شود که در سه ماه آینده معرفی می‌شود. همان طور که می‌بینید، بیشتر محتوایی که در Samsung Apps وجود دارد برای اندروید است و نام جدید احتمالاً پیشنهاد می‌کند که از ماه جولای تنها برنامه‌های کاربردی اندروید به این فروشگاه راه پیدا می‌کنند. چون برند Galaxy در انحصار گوشی‌های اندروید سامسونگ است. بنابراین، این امکان وجود دارد که یک فروشگاه مجازی برای تایزن راه‌اندازی شود. هنوز با قطعیت نمی‌توان در این مورد صحبت کرد.
با وجود نام جدیدی که برای فروشگاه مجازی برنامه‌های کاربردی سامسونگ گذاشته‌اند احتمالاً این فروشگاه تغییرات زیادی نخواهد داشت. به جز تغییر لوگویی که می‌توانید در بالا ببینید. سامسونگ به کاربران اطمینان می‌دهد که "شما هنوز می‌توانید برنامه‌های کاربردی خریداری شده را در فروشگاه مجازی Samsung Galaxy Apps دانلود کنید. بدون اینکه تغییری مشاهده کنید."
فروشگاه مجازی Samsung Apps در سال 2009 راه‌اندازی شد. این فروشگاه مجازی در بیش از 100 کشور سراسر دنیا در دسترس است.

سعیده اکبری

برگرفته از
Samsung Apps
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه