انتشار عکس‌های جاسوسی از مدل ۲۰۱۸ بی‌ام‌و ایکس ۲

نویسنده:

۱۱:۱۲:۵۹

اتومبیل جدید بی‌ام‌و ایکس ۲ دوباره مشاهده و عکس‌های آن به شکل پنهانی تهیه شد. تصاویر این اتومبیل این بار به هنگام تست در آب‌وهوای برفی در شمال سوئد ثبت شده است.

اتومبیل بی‌ام‌و ایکس ۲ که قرار است همراهی اسپرت تر و کوپه مانند برای بی‌ام‌و ایکس ۱، مانند ایکس ۳/ ایکس ۴ و ایکس ۵/ ایکس ۶ باشد، از طراحی خمیده‌تری در قسمت عقب و سقفی شیب‌دار بهره خواهد برد.

همان‌طور که در اتومبیل کانسپت بی‌ام‌و ایکس ۲ در نمایشگاه اتومبیل پاریس مشاهده کردیم، ایکس ۲ متفاوت از ایکس ۴ و ایکس ۶ است؛ زیرا هنوز پروفایل شاسی‌بلند مانند خود را حفظ خواهد کرد. این برعکس مدل‌های بزرگ‌تری است که سقفی کوپه مانند دارند.

bmw-x2-winter-9

قسمت عقب ایکس ۲ اسپرت تر خواهد بود. این امر باعث می‌شود به اندازه ایکس ۱ کاربردی باشد.

بنیان این اتومبیل که از پلت فرم UKL شرکت آلمانی بی‌ام‌و بهره می‌برد، همان بنیانی است در اتومبیل ایکس ۱ وجود دارد.

پیش‌بینی می‌شود ایکس ۲ همان موتوری را داشته باشد که ایکس ۱ دارد که عبارت است از موتورهای دیزلی و بنزینی توربو شارژ چهار و سه سیلندر.

bmw-x2-winter-5

سیستم‌های دیفرانسیل جلو و چهارچرخ نیز با توجه به مدل موردنظر ارائه خواهند شد. همچنین گزینه‌های ۶ دنده دستی یا ۸ دنده اتوماتیک نیز برای این اتومبیل قابل‌ارائه خواهند بود.

احتمالاً قیمت این اتومبیل نسبت به ایکس ۱، ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ دلار بیشتر خواهد بود. این اتومبیل قرار است یا اواخر سال ۲۰۱۷ یا اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

bmw-x2-winter-4 bmw-x2-winter-3 bmw-x2-winter-2

برگرفته از
caradvice
لینک کوتاه