ورود Mate 9  هواوی به ایران با پیش فروش این محصول توسط بامیلو

نویسنده:

۰۲:۰۴:۰۶

سفر مالزی و کارت هدیه نیم میلیونی برای خریداران نخست

شرکت هواوی با همکاری فروشگاه اینترنتی بامیلو گوشی هوشمند و قدرتمند خود را با نام Mate 9 پیش فروش می‌کند.

دوستداران سری Mate هواوی می توانند از تاریخ ۲۴ آذر تا ۲ دی با مراجعه به وب سایت بامیلو و پیش ثبت نام این محصول ، از اولین خریداران Huawei Mate 9 باشند و از جوایز ویژه هنگام خرید بهره مند شوند.

کاربرانی که طی این تاریخ در وب سایت بامیلو برای خرید قدرتمندترین و سریع ترین فبلت حال حاضر جهان پیش ثبت نام را انجام داده اند می توانند در تاریخ دوم دی ماه به مجتمع پایتخت مراجعه کنند  جوایز ویژه نقدی و غیره نقدی دریافت کنند.

بر اساس این گزارش، ۹۹ نفر اولی که به فروشگاه هواوی در مجتمع پایتخت خیابان میرداماد برای خرید Mate 9 مراجعه می‌کنند جوایز ویژه ای دریافت خواهند کرد. هواوی به ۹ خریدار نخست Mate 9 ،تور سفر به مالزی را هدیه خواهد داد. همچنین نفرات دهم تا ۴۹ام ، یک دستگاه P8 Lite و یک کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی، نفرات ۵۰ تا ۶۹ ام  یک کارت هدیه نیم میلیونی و نیز نفرات ۷۰ تا ۹۹ ام کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند.  و در آخر قرعه کشی چهار سفر کیش برای تمامی شرکت کنندگان علاقه مندان به خرید Huawei Mate 9 می توانند برای اطلاعات بیشتر به صفحه هواوی با آدرس اینترنتی http://www.bamilo.com/huawei-shop/ مراجعه نمایند.

برگرفته از
هواوی
لینک کوتاه