انتشار عکس‌های جاسوسی از مدل ۲۰۱۷ بی‌ام‌و ایکس ۷

نویسنده:

۱۲:۰۳:۲۷

تصاویر مدل ۲۰۱۷ بی‌ام‌و ایکس ۷ زمانی که در حال تست بود، ثبت و منتشر شده است. این اتومبیل قرار است در سال ۲۰۱۸ رونمایی شود.

اگرچه می‌توان شکل و اندازه کلی ایکس ۷ را در این تصاویر دید؛ اما جزئیات زیادی از سبک این اتومبیل مشاهده نمی‌شود؛ زیرا شرکت بی‌ام‌و از پنل‌های دیگری برای پوشاندن تمام قسمت‌های بدنه استفاده کرده است. با این حال، این تصاویر نشان می‌دهند که این شاسی‌بلند جدید از یک سری گریل بلند بهره می‌برد.

زمانی که ایکس ۷ برای فروش عرضه شود، با اتومبیل‌های مرسدس-بنز جی‌ال‌اس و رنج‌روور به رقابت خواهد پرداخت.

در زیر پوست این اتومبیل، نسخه‌ای از معماری کلاستر (CLAR) وجود دارد که در جدیدترین سری ۷، سری ۵ جدید و سری ۳ که به زودی ارائه می‌شود، نیز به کار گرفته شده است.

 

bmw-x7-spy-6-side

 

ایکس ۷ شاسی‌بلند پرچم‌دار شرکت بی‌ام‌و خواهد بود، در نتیجه قیمت و اندازه‌ای متناسب با پرچم‌داری خواهد داشت. این اتومبیل در مقایسه با نسل جدید ایکس ۵، فاصله بین دو محور بیشتر و برآمدگی درازتری در عقب دارد.

این بدین معنی است که برخلاف ایکس ۵ و ایکس ۶، ایکس ۷ از سه ردیف صندلی بهره خواهد برد و ظرفیت حداکثر ۷ سرنشین را خواهد داشت.

این اتومبیل احتمالاً از یک موتور بنزینی ۸ و ۶ سیلندر توربوشارژ و یک موتور دیزلی بهره خواهد برد. یک نسخه هیبریدی پلاگین نیز از این اتومبیل ارائه خواهد شد.

ایکس ۷ به همراه مدل‌های ایکس دیگر که عبارت‌اند از ایکس ۳، ایکس ۴، ایکس ۵ و ایکس ۶ در کارخانه واقع در کارولینای جنوبی ساخته خواهد شد.

 

bmw-x7-spy-10-rear

 

اگرچه این شرکت برنامه خود برای تولید انبوه ایکس ۷ را در سال ۲۰۱۴ تأیید کرد؛ اما ظاهراً تولید و فروش این اتومبیل حداقل در آمریکای شمالی و اروپا تا سال ۲۰۱۸ آغاز نخواهد شد.

برگرفته از
caradvice
لینک کوتاه