یک گوشی لوکس با سلیقه خودتان

نویسنده:

۱۱:۴۶:۴۲

همه شما اپل آی‌فون و اچ‌تی‌سی One طلا دیده‌ایم. تعجب نکنید! ما نه، ولی خیلی‌ها هستند که به دنبال راه‌هایی برای خرج کردن پولشان هستند. خرید گوشی اشرافی هم یکی از همان راه‌هاست. اما این عده آدم خاص با گوشی‌های خاصشان ارضا نمی‌شوند… می‌پرسید چرا؟ چون به سلیقه خودشان نیست و صرفاً به خاطر تمایزشان با گوشی اطرافیان آن را خریده‌اند.

خب… برای این عده یک خبر خوش داریم!
برند بِل‌پِر (Bellperre) یک برند سازنده تلفن‌های همراه لوکس و اشرافی است که برای برطرف کردن نیاز این گروه خاص از کاربران تلفن همراهی تولید کرده است که به آنها امکان می‌دهد خودشان جنس و ظاهر گوشی‌شان را انتخاب کنند: آیا دوست دارند گوشی آنها از طلای خالص باشد یا مزین به الماس یا پوشیده با چرم افعی باشد؟
حتی می‌توانید گوشی را با یک مشت زینت‌آلات گران‌قیمت به سلیقه خودتان تزیین کنید.
این تزیینات شخصی به شما امکان می‌دهد تا قاب اطراف، قاب پشت را از فلزات گران‌قیمت یا چرم بپوشانید، حتی می‌توانید برای کلیدها هم رنگ مختلفی انتخاب کنید یا رنگ بدنه را به انتخاب خود تغییر دهید. همه سفارشات کار دست است که توسط بل‌پر انجام می‌شود. بل‌پر می‌خواهد کاری کند که شما در جمع بدرخشید و از همه متمایز باشید.
کاملاً واضح است که این گوشی‌های سری 60 چندان از نظر فناوری برجسته نیستند اما این برند قول داده که به زودی دستگاه‌های اندرویدی خود را معرفی کند.

سعیده اکبری
 

برگرفته از
Bellperre
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه