با تاتوی دیجیتال قفل گوشی را باز کنید

نویسنده:

۰۱:۱۶:۲۱

دلتان می‌خواهد کاری کنید که دوستانتان شگفت‌زده شوند و خانواده‌تان به شما افتخار کنند؟

یک ایده راحت و بی‌دردسر: با استفاده از یک تاتوی دیجیتال که به پوست شما می‌چسبد قفل گوشی موتورولا Moto X خود را باز کنید. این تاتو از جنس مس است و با NFC کار می‌کند تا به سرعت قفل گوشی Moto X شما را بدون لمس کردن صفحه یا وارد کردن ضربه باز کند. این تاتو روی بدن شما می‌ماند؛ حتی اگر تصمیم بگیرد در این تابستان داغ تنی به آب بزنید و شنا کنید. فقط حواستان باشد خود گوشی را داخل آب نبرید. هر تاتو به اندازه یک سکه است که حدود 5 روز دوام می‌آورد و یک بسته ده‌تایی آن حدود 10 دلار قیمت دارد. شما می‌توانید آن را از Vivalnk سفارش دهید. این یک هدیه خوب برای کسانی است که Moto X دارند.

احتمالاً از خودتان می‌پرسید حالا که Moto X ندارید چه؟! خب، این سؤال خوبی است. حقیقت این است که شانس با همه شما نیست. اما اگر می‌خواهید لوازم جانبی این شرکت را که با مدل گوشی‌های شما سازگار است ببینید باید به وب‌سایتش سری بزنید. در این وب‌سایت فهرستی از گوشی‌هایی آمده است که با این لوازم جانبی سازگاری دارند. مانند:
HTC One (M8), Lenovo A369i, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 1320, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy S5, Sony Xperia M2, Sony Xperia Z1 and the Sony Xperia Z1 Compact

سعیده اکبری

برگرفته از
تاتوی دیجیتال
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه