ایسوس مدل جدید تبلت گوگل را تولید می‌کند

نویسنده:

۱۲:۰۲:۲۹

به گزارش فارس به نقل از اچ‌ان‌جی‌ان، اسناد و مدارکی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد شرکت تایوانی ایسوس مدل بعدی رایانه لوحی گوگل موسوم به Nexus 10 را تولید می‌کند و به احتمال قوی این محصول در اواسط ماه اکتبر با سیستم‌عامل Android 4.4 KitKat به دست کاربران جهانی می‌رسد.

گوگل به عنوان بزرگترین شرکت اینترنتی جهان با همکاری تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی سعی دارد در این بازار حضور پیدا کند. بر این اساس اسنادی که به تازگی منتشر شده حاکی از آن است که این شرکت بزرگ وظیفه تولید مدل بعدی رایانه لوحی خود با نمایشگر 10 اینچی را به شرکت ایسوس واگذار کرده است.

گزارش‌های متعددی که پیش از این منتشر شده بودند، مشخصات رایانه لوحی Google Nexus 10 را اعلام می‌کردند. اما هم‌اکنون اعلام شده است که این محصول در شرکت تایوانی ایسوس به تولید می‌رسد.

در این اسناد نام این رایانه لوحی به صورت Google Asus Nexus 10 اعلام شده است. هنوز جزییات دقیق این محصول اعلام نشده است، اما پایگاه اینترنتی @evleaks هم تصویری منتشر کرده است که در آن نام ایسوس به عنوان تولیدکننده این رایانه لوحی نشان داده می‌شود.

این مسئله بر آن است که شرکت گوگل برای تولید دومین نسل از رایانه لوحی 10 اینچی خود سراغ تولیدکنندگان بزرگ گوشی هوشمند از جمله سامسونگ نرفته و با یک شرکت کوچکتر همکاری خود را انجام داده است.

برگرفته از
Nexus 10
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه